Reklama

Anna Dec spodziewa się dziecka! Pochwaliła się fanom

Anna Dec ma za sobą naprawdę trudny okres. Teraz jednak w jej życiu pojawiło się szczęście. Dziennikarka poinformowała internautów, że niedługo zostanie mamą! Posypały się gratulacje.

Anna Dec przeszła przez piekło

W sierpniu ubiegłego roku Anna Dec przeżyła trudne chwile. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych rozdzierający serca wpis. Podzieliła się w nim bolesnym wyznaniem na temat swojego błogosławionego stanu. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu radosnej nowiny poinformowała swoich obserwatorów o utracie ciąży.

W kolejnej części poruszającego posta 32-latka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak na ogół poruszany jest temat ciąż u kobiet:

Anna Dec jest w ciąży

Teraz po kilku miesiącach z domu Anny Dec płyną radosne wieści. 32-latce udało się ponownie zajść w ciążę, o czym poinformowała za pośrednictwem zdjęcia na swoim Instagramie. Na opublikowanej fotografii pełna uśmiechu obejmuje rękoma już niemożliwe do ukrycia ciążowe krągłości.

Reklama

Kilka godzin po ogłoszeniu szczęśliwej wiadomości dziennikarka opublikowała instagramową relację, na której podziękowała wszystkim za życzenia. Odniosła się także do wcześniejszej utraty ciąży i zapewniła, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. 32-latka podkreśliła, że poinformowała o swoim błogosławionym stanie jako pierwsza, by uniknąć wszelkiego rodzaju spekulacji.

Przypomnijmy, że Anna Dec i jej mąż są już dumnymi rodzicami. Para wychowuje córkę. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3400. Darek i Kasia ratują kobietę!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy