Reklama

"Zakazany owoc": Odcinek 69-73. Z kim ożeni się Alihan?

"Zakazany owoc" to serial produkcji tureckiej opowiadający o losach dwóch sióstr — Zeynep oraz Yildiz. Mimo zupełnie różnych charakterów i podejścia do życia mają plany na zrealizowanie celów. Poznaj streszczenie odcinków 69-73 bardzo chętnie oglądanego przez Polaków tureckiego serialu "Zakazany owoc".

Od 28 czerwca, gdy serial miał premierę, zdobył już spore grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy Zeynep i Yildiz oraz ich życie w stolicy Turcji - Stambule. Czego dowiemy się w następnych odcinkach serialu "Zakazany owoc"?

“'Zakazany owoc' odc. 69. streszczenie”. Kto chce skompromitować Yildiz?

Gdy Caner wychodzi do pracy, znajduje leżącą na wycieraczce kopertę. Zanosi ją siostrze. W środku znajdują się zdjęcia Yildiz, które ta kilka lat temu wysłała do agencji modelek. Caner chce wykorzystać fotografie przeciwko kobiecie. Na kopercie nie ma żadnych danych nadawcy. Oboje podejrzewają Kemala. Ender zastanawia się, czy zdjęcia w kopercie nie są podstępem samej Yildiz. Caner uważa, że Yildiz może mieć więcej wrogów. Ender i Caner próbują dojść do tego, kto dostarczył kopertę z kompromitującymi zdjęciami Yildiz.

Reklama

Asuman czuje się niepotrzebna w rezydencji i decyduje się na powrót do Bursy. Yildiz ma żal do męża — wychodzi z domu pod pretekstem bólu brzucha, w rzeczywistości jedzie do szpitala. Po powrocie zamyka się w sypialni i płacze. Halit dowiaduje się o złym stanie żony od Sitkiego i wraca do rezydencji. Mężczyzna próbuje się dowiedzieć, co się stało z jego żoną. Yildiz mówi mu, że ich dziecko jest martwe. Oskarża Halita i jego dzieci o całą sytuację. Po wyjściu z pokoju Halit dzwoni do Zeynep i prosi, by przyszła do rezydencji.

“'Zakazany owoc' odc. 70. streszczenie”. Wspólny cel Ender i Alihana

Zehra cieszy się, że Yildiz straciła dziecko, jednak próbuje stwarzać pozory współczucia. Do rezydencji przychodzi Zeynep, by pocieszyć siostrę. Ender i Caner odkrywają, kto jest nadawcą tajemniczej przesyłki. Okazuje się, że kompromitujące zdjęcia Yildiz dostarczył im Alihan. Caner chce od razu wykorzystać zdjęcia, jednak Ender upiera się, że pozyskanie Alihana jako sojusznika może pomóc zniszczyć Halita. Halit chce zrobić niespodziankę swojej żonie. Informuje Yildiz, że postanowił kupić jej matce dom w Bursie. Hakan spotyka się z Alihanem, rozmawiają o wykorzystaniu firmy z Luksemburga do wykupienia udziałów. Alihan chce poczekać z podjęciem decyzji. Hakan sugeruje Alihanowi, że Zeynep domyśla się, jak jest sytuacja między nim a Halitem. Alihan bagatelizuje sprawę, uważa, że najważniejsze jest podtrzymanie konfliktu między Ender a Yildiz.

Halit oznajmia Yildiz, że musi odnowić ubezpieczenie biżuterii, a do rezydencji przyjdzie rzeczoznawca. Yildiz przypomina sobie, że sprzedała oryginalną biżuterię, a w domu podłożyła repliki. Rzeczoznawca rozpoznaje fałszywą biżuterię. Halit chce przejrzeć monitoring, by znaleźć sprawcę, jednak system uległ awarii. Ender oznajmia Alihanowi, że wie, że to on jest nadawcą koperty z kompromitującymi zdjęciami Yildiz. Ender chce zemścić się na Yildiz, a Alihan na Halitcie. Jednoczą swoje siły we wspólnym celu. Plan Ender polega na zniszczeniu finansowego imperium Hailta. Ender zgadza się przekazać swoje udziały w firmie Alihanowi, w zamian oczekuje, że mężczyzna się z nią ożeni. Po odkryciu, że w sejfie znajdują się repliki biżuterii, Halit zwalnia całą służbę i zmienia kod do sejfu. Aysel grozi Yildiz, że jeśli nie zostanie przywrócona do pracy, powie jej mężowi o wszystkich jej tajemnicach.

“'Zakazany owoc' odc. 71. streszczenie”. Co planuje Yildiz z Kemalem?

Yildiz szuka sposobu, by przywrócić Aysel do pracy w rezydencji. Zehra smuci się, gdyż od dłuższego czasu nie widziała Kemala. Alihan prowokuje Zeynep do podpisania z nim 5-letniego kontraktu. Yildiz odwiedza Kemala. Przekazuje mężczyźnie, że wie, że to on usunął nagrania monitoringu w rezydencji. Yildiz prosi Kemala o pomoc w przywróceniu Aysel do pracy. Twierdzi, że w innym przypadku Halit dowie się o ich romansie.

Yildiz i Kemal obmyślają plan, by ponownie umieścić oryginalną biżuterię w sejfie. Zerrin spotyka w kawiarni swoją córkę w towarzystwie Emira, który przedstawia się jako partner biznesowy Alihana. Yildiz oferuje Aysel pieniądze w zamian za milczenie, jednak pokojówka chce tylko i wyłącznie przywrócenia do pracy.

“'Zakazany owoc' odc. 72. streszczenie”. Sojusz przeciwko Halitowi

Kemal nadal nie odzywa się do Zehry, co bardzo mocno irytuje kobietę. Ze względu na uszczypliwe komentarze Yildiz, Zehra się upija. Pod wpływem alkoholu zapewnia wszystkich, że w końcu będzie żoną Kemala. Zeynep próbuje zabrać pijaną pasierbicę do jej pokoju. Kemal odkupuje oryginalną biżuterię Halita, którą sprzedała Yildiz. Halit odwiedza Alihana w jego biurze. Informuje go o tym, że zagraniczna spółka zaczęła wykupować akcje holdingu, a także twierdzi, że za całą tą sytuacją stoi Kemal. Zeynep spotyka się z Irem. Mówi jej, że przyjmie propozycję Alihana dotyczącą małżeństwa. Prosi przyjaciółkę, by zadzwoniła do Hakana. Okazuje się jednak, że mężczyzny nie ma w kraju. Irem proponuje pomoc Emira. 

Zeynep chce zarezerwować stolik w miejscu, gdzie pierwszy raz była z Alihanem. Yildiz spotyka się z Kemalem, który przynosi oryginalną biżuterię. Mężczyzna oczekuje w zamian, że Yildiz przyjdzie dziś wieczorem do niego. Kemal spotyka się z Ender, która oznajmi mu, że będzie potrzebowała jego akcji. Namawia go do wstąpienia w sojusz przeciwko Halitowi. Mężczyzna się zgadza. Po powrocie do rezydencji Yildiz przekonuje Halita, że rzeczoznawcy mogli być oszustami. Yildiz pyta męża o plany na wieczór. Halit odpowiada, że ma ważną kolację biznesową. Kobieta mówi mu, że wieczór spędzi u Zeynep. Yildiz potwierdza Kemalowi wieczorne spotkanie.

“'Zakazany owoc' odc. 73. streszczenie”. Zeynep organizuje przyjęcie

Zeynep spotyka się z Alihanem, rozmawiają o swoim związku. Yildiz odwiedza Kemala, który wita ją butelką szampana i kolacją przy świecach. Były mąż oznajmia jej, że bez rozwodu z Halitem nie będą mogli być razem. Halit zatrudnia nowych rzeczoznawców do oceny biżuterii, którzy potwierdzają jej oryginalność. Yildiz od razu mówi o przywróceniu Aysel do pracy. Pokojówka wraca do pracy. Alihan przyjeżdża do miejsca, gdzie Zeynep przygotowała dla niego niespodziankę. Zeynep mówi narzeczonemu, że przyjmuje jego oświadczyny, a zza kotary wychodzą wszyscy zgromadzeni goście. Yildiz gratuluje siostrze.

Na salę wchodzi ubrana w suknię ślubną Ender. Podchodzi do Alihana i Zeynep i pokazuje wszystkim akt małżeństwa. Zerrin traci przytomność, a karetka zabiera ją do szpitala. Halit zdaje sobie sprawę, że Ender i Alihan zrobili to, by pozbyć się go z firmy. Ender odbiera Erima ze szkoły i mówi mu, że wyszła za Alihana. Chłopak wpada w szał. Yildiz obejmuje Zeynep i stara się ją pocieszyć. Zeynep grozi, że zrewanżuje się byłemu narzeczonemu. Do mieszkania Zeynep przychodzi Alihan, pyta się Yildiz, czy kobieta jest w domu. Zeynep pozwala siostrze wpuścić mężczyznę do środka. Alihan tłumaczy Zeynep, że małżeństwo z Ender istnieje tylko na papierze. Zeynep oddaje Alihanowi pierścionek zaręczynowy. Alihan zostawia pierścionek na półce i wychodzi z mieszkania.

Kiedy i gdzie oglądać serial "Zakazany owoc"?

Turecki serial "Zakazany owoc" emitowany jest na antenie TVP 2 od poniedziałku do piątku. Najnowszy, 69. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć już w poniedziałek 3 października 2022 o godzinie 17:15. Powtórki można znaleźć w serwisie streamingowym TVP VOD, a pojedynczy odcinek serialu trwa około 45 minut.

Czytaj również:

"Ród smoka": Emma D'Arcy o relacji Daemona i Rhaenyry. "To nieporozumienie"

"High School Musical": Oryginalna obsada powraca!

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Nieetyczne zachowanie Netfliksa?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy