Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"High School Musical": Oryginalna obsada powraca!

Niedawno Disney ogłosił, że w czwartej części serialu „High School Muscial: Serial”, powróci część członków oryginalnej obsady filmowej. Wśród nich pojawi się Lucas Graebel, wcielający się w Ryana Evansa, czy też Bart Johnson, grający ojca Troya Boltona. Kogo jeszcze zobaczymy w kolejnej części produkcji? Co z Zakiem Efronem, Vanessą Hudgens i Ashley Tisdale?

Ostatnio Disney+ oficjalnie potwierdził, że ruszyły pracę nad czwartą częścią "High School Musical: Serial". Jednak na tym dobre wieści się nie kończą. Oprócz wrzucenia wymownego zdjęcia na Instagramie, produkcja oświadczyła, że do szkoły East High powrócą członkowie oryginalnej obsady filmowej. Ogłoszono wiele głośnych nazwisk, czy jednak na tym się zakończy?

"High School Muscial: Serial 4": Kto pojawi się z oryginalnej obsady?

Disney nie przestaje szokować widzów - od kontrowersji związanych z produkcją "Małej Syrenki", po zapowiedzi kolejnych części kultowego "Avatara". Jak widać firma powraca do swoich korzeni. W związku z czym nie przeszła obojętnie wobec "High School Musical".

Reklama

W najnowszej części serialu o nastolatkach z East High zapowiedziano powrót wielu gwiazd. Wśród nich wymieniono Corbina Bleu, grającego przyjaciela Troya Boltona, Chada Danfortha, a także Monique Coleman, wcielającą się w Taylor McKessie, najbliższą przyjaciółkę Gabrielli.

Plan serialu swoją obecnością zaszczyci również sławny brat Sharpay Evans Ryan, w którego ponownie wcieli się Lucas Graebel. Nie zabraknie także tak kultowych postaci jak musicalowa nauczycielka Mrs. Darbus (Alyson Reed) czy trener dzikich kotów Pan Bolton (Bart Johnson). Jednak fani spekulują, że to nie koniec ogłoszeń.

"Nadchodzący sezon będzie prawdziwym powrotem do oryginału" - powiedział twórca Tim Fedele, dodając - "Powrotem  do powodu, dla którego program dostał zielone światło, a mianowicie prawdziwych dzieci teatralnych śpiewających w tym kultowym miejscu, znanym również jako East High".

Jest szansa na film "High School Musical 4: The Reunion" z oryginalna obsadą?

Fabuła najnowszej części serialu będzie opierała się na przygotowaniach młodzieży do wystawienia najnowszego musicalu. Będzie to ich adaptacja znanego nam wszystkim filmu "High School Musical 3: Ostatnie lata".

Jednak to nie wszystko. Bohaterowie serialu już pierwszego dnia zajęć, dowiedzą się, że ich szkoła jest używana jako plan pod nowa produkcję Disney. Tym nowym nabytkiem ma być film "High School 4: The Reunion". To właśnie dlatego nowi bohaterowie, zostaną skonfrontowani z oryginalną obsadą. Widzowie na nowo będą mogli oglądać przygody swoich ulubieńców.

Część internautów podłapała wątek z nową produkcją Disneya i zaczęli go analizować. Jak twierdzą istnieje prawdopodobność, że taki film powstanie naprawdę. Cała ta historia miałaby być zabiegiem marketingowym, który ma celu wzbudzenie ciekawości widza. Nie jest zagadką, że fani tego uniwersum od dawna wyczekują powrotu całej pierwotnej obsady "High School Musical" na wielki ekran. Czy rzeczywiście się tego doczekają?

Co z Troyem Boltonem, Gabriellą Montez i Sharpay Evans?

Kiedy Disney ogłosił powrót starszej części obsady filmu na plan "High School Musical: Serial", spora część fanów zaczęła zadawać sobie pytanie: co z wielką trójką? Chodzi tu o Troya Boltona, granego przez Zaca Efrona, Gabriellę Montez, w którą wciela się Vanessa Hudgens oraz Sharpay Evans, odgrywaną przez Ashley Tisdale.

Mimo, że nie ma oficjalnego stanowiska ze strony produkcji co do występu tych gwiazd, fani dzielą się swoimi spekulacjami. Według nich brak ogłoszenia może wynikać z chęci jeszcze większego zaskoczenia widza. Co więcej, na Instagramach Zaka i Vanessy widać ciągłe przywiązanie do "High School Musical". W tym roku wrzucili relację z nawiązaniem do serii filmów.

Na Instagramie 34-letniego Efrona pojawiły się jego zdjęcia na tle szkoły East High. Natomiast 33-letnia Hudgens powróciłą wspomnieniami do wideo z piosenką "Breaking Free", którą wykonała wraz z Zakiem w pierwszej części filmu.

Czy możemy liczyć również i na ich powrót? Wszystkiego dowiemy się w krótce.


Zobacz też:

Ashley Tisdale: Kiedyś gwiazdka Disneya, a dziś? Wyrosła na piękność!

Zac Efron: Rolę w filmie "Baywatch. Słoneczny patrol" przypłacił depresją

Vanessa Hudgens w ogniu krytyki


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: High School Musical | Disney+ | Zac Efron | Vanessa Hudgens | Ashley Tisdale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy