Reklama

Wiktoria Gąsiewska z "urodzinowym chłopakiem"

Instagramowa relacja Wiktorii Gąsiewskiej okazała się być szczególna... Wszystko za sprawą wyjątkowego jubilata, który towarzyszył artystce w trakcie podróży samochodem. O kogo chodzi?

 Wiktoria Gąsiewska jest młodą, 23-letnią aktorką, znaną z produkcji takich jak: "Krime Story. Love Story""W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Futro z misia", "Lejdis", "Katyń", "Jasminum", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Rodzinka.pl", "Będzie dobrze, kochanie", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia". 

Reklama

Artystka podbija serca fanów talentem, charyzmą, uroczym uśmiechem oraz ogromnym poczuciem humoru. Na telewizyjnym ekranie pojawiała się w programach: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Szansa na sukces". Współprowadząca "The Voice of Poland" udziela się także w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil cieszy się niemałą popularnością – milion użytkowników wyczekuje na najnowsze publikacje autorstwa celebrytki.

Gąsiewska angażuje się w coraz to kolejne projekty, a ich kulisy relacjonuje za pośrednictwem internetu. Przy natłoku obowiązków nie zapomina jednak o życiu prywatnym. Wydaje się, że aktorka bardzo ceni sobie rodzinne chwile, a czas spędzony w otoczeniu najbliższych przynosi jej dużo radości. Wspomnienia wspólnych wakacji, weekendów, a także zawodowych wyzwań zatrzymuje na dłużej. Wszystko za sprawą wirtualnej galerii zdjęć, którą na bieżąco śledzą tysiące fanów. Na udostępnianych ujęciach często towarzyszy jej rodzeństwo: Oskar, Nicole oraz Mateusz Gąsiewscy.

Wiktoria Gąsiewska i wyjątkowy jubilat

Jeszcze jakiś czas temu celebrytka pochwaliła się zdjęciem z najstarszym z rodzeństwa, uczestnikiem 10. gali Fame MMA, Mateuszem. Razem wzięli udział w programie pt. 'Wielka ucieczka". Na jej profilu nie brakuje także kadrów w domowym zaciszu, wypadów na narty w towarzystwie siostry i najmłodszego brata, Oskara. 11-latek pojawił się także w ostatniej relacji na Instagramie. 

InstaStory, opatrzone krótkim: "Mój urodzinowy chłopak", podbija sieć. Przy okazji wpisu oraz zdjęć zrobionych w samochodzie, nie zabrakło emotikony serduszka. Wydaje się, że rodzeństwo zajmuje szczególne miejsce w sercu gwiazdy. 11-letni Oskar Gąsiewski z uśmiechem spogląda w obiektyw i śle całusa w stronę fanów swojej starszej siostry. Zdjęcie znajdziecie w instagramowej relacji artystki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL