Tomasz Oświeciński: Życzył powodzenia córce na egzaminach. Uwagę przykuło jednak coś innego

Tomasz Oświeciński, znany z występów w filmach Patryka Vegi kolejny raz pochwalił się swoją córką w Internecie. Aktor tym razem opublikował post, w którym życzy powodzenia nastolatce na zbliżających się egzaminach ósmoklasisty. Pojawiły się jednak krytykujące komentarze, dotyczące wyglądu Mai.

Tomasz Oświeciński: Lubi pokazywać swoje życie w mediach

Tomasz Oświeciński jest doskonale znany widzom z filmów Patryka Vegi: "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull: Niebezpieczne kobiety", "Botoks", "Kobiety mafii", "Służby specjalne" czy "Polityka". Ma na swoim koncie także występy w serialach, takich jak "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość".

Aktor aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, gdzie pokazuje dużo prywatnego życia z rodziną. Tym razem opublikował zdjęcie ze swoją córką - Mają.

Reklama

Maja Oświecińska: Poszła w aktorstwo jak jej ojciec

Maja Oświecińska poszła w ślady ojca i rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem. Nastolatka ma na swoim koncie role w "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości". Aby móc bardziej poświęcić się aktorskiej karierze, wraz z rodzicami postanowiła przejść na nauczanie domowe. 

Tomasz Oświeciński życzy powodzenia córce na egzaminach

Tomasz Oświeciński postanowił opublikować zdjęcie z córką, życząc jej powodzenia na egzaminach ósmoklasisty. Na jego mediach społecznościowych pojawiły się jednak komentarze, które skrytykowały wygląd 13-letniej Mai. Zdaniem internautów, jej ubiór nie jest odpowiedni na taką uroczystość.

Aktor postanowił jednak rozwiać wątpliwości. Wytłumaczył, że nie są to fotografie zrobione w dzień egzaminu, gdyż ich wykonanie nie byłoby możliwe. 

Pod postami pojawiło się jednak wiele pozytywnych komentarzy, które pochwaliły wygląd Mai. Internauci wyrazili również swoje wsparcie dla nastolatki na trwających egzaminach. 

Zobacz też:

Arnold Schwarzenegger Kierownikiem ds. Akcji Netfliksa

Dagmara Domińczyk personalnie przeżyła pogrzeb w "Sukcesji". Prywatnie doświadczyła tragedii

Dariusz Gnatowski: Aktor zmarł przedwcześnie. Dziś obchodziłby swoje 62. urodziny

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński | Maja Oświecińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy