Sylwia Bomba: "Dwa dni płakałam". Trudne zderzenie z rzeczywistością

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a jej kariera nabrała tempa. Fani mogli ją podziwiać w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Ostatnie 8 lat było intensywne dla gwiazdy, a w ostatnim czasie los doświadczył ją śmiercią byłego partnera. W rozmowie ze Światem Seriali opowiedziała o trudnej drodze jaką pokonała w minionych latach.

Jacek Ochman nie żyje, był ojcem córki Sylwii Bomby

W środę do mediów dotarły przygnębiające wieści o nagłym odejściu byłego partnera Sylwii Bomby i ojca jej córki, Antosi. Mężczyzna przez wiele lat miał toczyć walkę z uzależnieniem od alkoholu. 

Były partner Sylwii Bomby piastował stanowisko prezesa pruszkowskiego Znicza. Pożegnali go m. in. klub, miasto oraz zastępca prezydenta Pruszkowa.

W środę późnym wieczorem milczenie przerwała także gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie oświadczenie, na wstępie którego wyznała, że "są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi". 

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby" - oświadczyła Bomba.

Reklama

Sylwia Bomba: Początki kariery w TTV

O Sylwii Bombie głośno zrobiło się w 2014 roku. To właśnie wtedy ruszył pierwszy sezon popularnego dziś programu TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem".

Formuła programu jest niezwykle prosta. Sympatyczne pary lub rodziny zasiadają przed telewizorem i komentują popularne programy. Sylwia Bomba jest w "Gogglebox. Przed telewizorem" nieprzerwanie od samego początku. Szerszej publiczności pokazała się występując w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Gwiazda jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Oprócz występów w telewizji, zajmuje się fotografią. Bardzo szybko podbiła serca widzów, zdobyła ich sympatię, a jej kariera z roku na rok zaczęła nabierać tempa.

Sylwia Bomba jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Ku uciesze fanów, celebrytka często zamieszcza posty, relacjonujące jej codzienność, w tym wspólne chwile z córeczką, Antosią.

Sylwia Bomba: "Wyglądałam jak namiot"

W pierwszych odcinkach "Gogglebox. Przed telewizorem" z trudem można rozpoznać Sylwię Bombę. Przeszła ona niesamowitą transformację jeśli chodzi o wygląd, o jej metamorfozie rozpisywały się najróżniejsze portale. Gwiazda po drastycznym zderzeniu z rzeczywistością, postanowiła zadbać o swoje zdrowie i schudła.

Sylwia Bomba zwróciła uwagę na to, że "telewizja nie kłamie" jeśli chodzi o wygląd.

Gwiazda jest w programie od pierwszego sezonu i to właśnie początki były dla niej najtrudniejsze. Dramatyczne chwile, gdy uświadomiła sobie jak naprawdę wygląda opisała w swoim e-booku.

Sylwia Bomba cierpi na insulinooporność, dlatego jej droga do wymarzonej sylwetki była pełna przeszkód. Początkowe starania szły na marne, ponieważ zwyczajne ćwiczenia fizyczne nie były wskazane w przypadku jej choroby. Dopiero gdy "poznała swojego wroga" na wizycie u specjalisty, zrzucanie kilogramów było bardziej skuteczne.

Sylwia Bomba: Czy córka pójdzie w jej ślady? "Ważne, aby była szczęśliwa"

Na Instagramie Sylwii Bomby często można podziwiać zdjęcia, na których pozuje jej córka, Antosia. Dziewczynka odziedziczyła talent po mamie i chętnie wdzięczy się przed obiektywem aparatu. Gwiazda na pytanie o to, czy Antosia będzie chciała pójść w jej ślady powiedziała:

"99 - Gra o wszystko": Sylwia Bomba wzięła udział w najnowszej edycji

Sylwia Bomba wzięła udział w nowym sezonie programu "99 – Gra o wszystko", który będzie miał premierę 28 sierpnia. 

"99 - Gra o wszystko" składa się z rozmaitych konkurencji. Uczestnicy muszą użyć sprytu, sprawności fizycznej i nieraz liczyć na szczęście, aby je pokonać. Nie wszystkim się to udaje. Ci, którzy nie wykonają zadania, odpadają z programu. Celem jest wielki finał. 

Zobacz też:

Jacek Ochman nie żyje. Były parter Sylwii Bomby zmagał się uzależnieniem

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula: Ich związek był wielką tajemnicą

Katarzyna Glinka pisze poradnik psychologiczny dla kobiet

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy