Katarzyna Glinka pisze poradnik psychologiczny dla kobiet

Aktorka, której popularność przyniósł serial „Barwy szczęścia”, ogłosiła na Instagramie, że wspólnie z psychoterapeutką, Marzeną Mawricz, rozpoczęły pracę nad książką, która adresowana będzie do kobiet. Z kontekstu jej wypowiedzi wywnioskować można, że chodzi o poradnik dotyczący tego, jak nie być zakładniczką perfekcjonizmu. Katarzyna Glinka poinformowała o tym projekcie, gdy sama przechodzi trudny czas w życiu prywatnym.

Katarzyna Glinka pisze z psychoterapeutką poradnik psychologiczny dla kobiet

"Kochane kobiety. Tę książkę piszemy z miłości do nas - kobiet" - Glinka pisze na wstępie instagramowego postu. "Wiem sama po sobie, jak często biorę na siebie odpowiedzialność bycia idealną w każdym obszarze mojego życia. Spotkałyśmy się z Marzeną Mawricz kilka miesięcy temu i z naszych wspólnych pogadanek wynika, że właściwie większość z nas to robi! Dźwiga na sobie ciężar bycia +superkobietą+, która zawsze daje radę. A może czas odpuścić sobie i innym?" - czytamy w dalszej części postu.

Glinka poznała wspomnianą psycholog w programie TVN Style "Miasto kobiet". Od razu zapałały do siebie sympatią i postanowiły kontynuować tę znajomość.

Reklama

"Marzena szybko zorientowała się, że pod fasadą dziewczyny, która ma superżycie, same sukcesy i w ogóle wszystko się jej udaje, tak naprawdę w środku tak nie jest i wcale nie jest tak przebojowo i tak różowo w różnych aspektach mojego życia. Pomyślałam sobie, że to nie jest tylko mój problem, ale też moich koleżanek i w różnych sytuacjach życiowych to bardzo wychodzi. W obszarach dotyczących tego, jakimi jesteśmy matkami, partnerkami, dziećmi swoich matek itd. Pomyślałyśmy sobie, że o tym trzeba napisać" - przyznała Glinka w wideo dołączonym do wpisu.

Katarzyna Glinka zorganizuje spotkania online dla kobiet

Glinka i Mawricz zapowiedziały, że podczas pracy nad książką będą organizowały spotkania online poświęcone życiu kobiet w ramach ich projektu "Z miłości do kobiet".

Aktorka przymierza się do dawania rad w momencie, kiedy sama znalazła się na życiowym wirażu. Niedawno potwierdziła mediom, że rozstała się ze swoim narzeczonym, Jarosławem Bienieckim, który jest ojcem jej dwuletniego syna, Leona. To już kolejne trudne rozstanie, jakiego doświadczyła. Aktora ma za sobą rozwód z Przemysławem Gołdonem, z którym ma syna Filipa.

Nim Glinka zabrała się do pisania poradnika, spod jej pióra wyszedł scenariusz sztuki teatralnej. Spektakl ma trafić na afisz jesienią.

Zobacz też:

"Zakazany owoc": Serial znika z anteny! Niespodziewane zmiany

Disney+: "Mecenas She-Hulk" i "Andor". Co jeszcze zobaczymy w sierpniu?

"Stranger Things": Joe Keery wydaje nowy solowy album

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy