Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+: "Mecenas She-Hulk" i "Andor". Co jeszcze zobaczymy w sierpniu?

Sierpień na Disney+ to przede wszystkim kolejne dwie produkcje spod z uniwersum Marvela i "Gwiezdnych wojen". Pierwsza to "Mecenas She-Hulk", druga - "Andor". Co o nich wiemy?

"Buzz Astral", premiera filmu: 3 sierpnia

Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę - Buzza. Głosu bohaterowi użycza Chris Evans.

"Ja jestem Groot", premiera: 10 sierpnia

Serial, złożony z krótkich animacji, przedstawi przygody małego Groota. Bohater musi poradzić sobie z trudami dorastania, przeżyć niesamowite przygody i spotkać na swojej drodze fascynujące nowe postacie.

"Mecenas She Hulk", premiera pierwszego sezonu: 17 sierpnia

Tatiana Maslany w serialu "Mecenas She Hulk" wciela się w rolę prawniczki Jennifer Walters, kuzynki Bruce'a Bannera (Mark Ruffalo), która zyskuje supermoce Hulka po transfuzji jego krwi. W przeciwieństwie do Bruce'a, Jennifer po przemianie w She-Hulk zachowuje swoją osobowość, inteligencję i potrafi kontrolować emocje. Będzie to jej pomocne w karierze zawodowej - Walters zaczyna pracę w niedawno stworzonym wydziale zajmującym się udzielaniem pomocy prawnej superbohaterom.

Reklama

Obok Maslany w serialu "She-Hulk" wystąpili Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renee Elise Goldsberry. Tim Roth powtórzy tu rolę Emila Blonsky'ego, trzy razy silniejszego od Hulka złoczyńcy znanego pod pseudonimem Abominacja. Aktor wcielił się już w tę postać w filmie "Incredible Hulk" z 2008 roku. Swoją rolę z innych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) powtórzy również Benedict Wong.

"Andor", premiera sezonu pierwszego: 31 sierpnia

Cassian Andor w "Łotrze 1" był szpiegiem Rebelii, który pomógł w dostarczeniu księżniczce Lei planów Gwiazdy Śmierci. Gilroy określa serial "Andor" mianem szpiegowskiego thrillera. Obok  Diego Luny (tytułowy Andor) wystąpią w nim Stellan SkarsgardAdria Arjona, Fiona Shaw i Genevieve O’Reilly. Serial ukaże narastający bunt przeciwko złowrogiemu Imperium i drogę, jaką będzie musiał przebyć Cassian Andor,  aby stać się bohaterem znanym z filmu.

Zobacz też:

"Stranger Things": Joe Keery wydaje nowy solowy album

Wielki powrót "Złotopolskich"! Tak TVP upamiętni Annę Przybylską

"Mecenas She-Hulk": Jameela Jamil odnosi się do krytyki fanów! O co poszło?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: She-Hulk: Attorney at Law | Tatiana Maslany | marvel | Diego Luna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy