Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mecenas She-Hulk": Jameela Jamil odnosi się do krytyki fanów! O co poszło?

Znana z niewyparzonego języka i niezwykłe szczerości gwiazda serialu „Dobre miejsce” wypowiedziała się niedawno na temat swojego najnowszego projektu. W serialu Marvela „Mecenas She-Hulk” wciela się w Titanię, a fryzura jej bohaterki stała się ostatnio jednym z głównych temarów wśród fanów uniwersum Marvela.

"Mecenas She-Hulk": Jamil jako Titania

Na początku lipca wcielająca się w postać Titanii, z pokorą przyjęła internetową krytykę dotyczącą wyglądu jej postaci. "Posłusznie akceptuję ten grupowy atak" - napisała na Twitterze. Powodem internetowego zamieszania związanego z postacią aktorki była publikacja pierwszego wizerunku jej serialowej postaci. Internauci zwrócili uwagę zwłaszcza na rozczochraną fryzurę jej bohaterki.

"O mój boże, to zdjęcie..." - zareagowała na Twitterze Jamil, przyznając, że w istocie nie wypadła na nim najlepiej. Aktorka stanęła jednak w obronie swojej stylistki. "Tak wyglądały moje włosy po 14 godzinach na pełnym kaskaderskich wyczynów planie w żarze Atlanty" - tłumaczyła Jamil, przyznając w późniejszym poście, że kiedy serial trafi do serwisu Disney+, wygląd jej bohaterki nabierze więcej sensu.

Reklama

Zobacz też: "Andor": Akcja serialu Disney+ rozegra się na przestrzeni pięciu lat

"Mecenas She-Hulk": Jamil uwielbia uniwersum Marvela

W wywiadzie z "The Hollywood Reporter" podczas tegorocznego San Diego Comic-Con Jamil doprecyzowała swoją wypowiedź.

"Tak długo jak ta krytyka nie jest toksyczna lub okrutna, to popieram fanów Marvela, kiedy chcą, żeby coś było lepsze". Podczas rozmowy Jamil została również zapytana o to, czy jest zobowiązana poinformować włodarzy Disneya, kiedy odpowiada na krytykę ze strony fanów.

W rozmowie aktorka wyznała, że najbardziej boi zawieść się fanów. Zdradziła także, iż bała się przyjąć rolę Titanii ze względu na... sceny kaskaderskie. W końcu zgodziła się wystąpić - zdała sobie bowiem sprawę z faktu, że... życie jest krótkie.

"Z powodu pandemii zdałam sobie sprawę - jak pewnie wielu ludzi - że życie jest krótkie, więc musimy łapać każdą okazję, jaką możemy (...)".

"Mecenas She Hulk": O czym opowie serial?

Tatiana Maslany w serialu "Mecenas She Hulk" wciela się w rolę prawniczki Jennifer Walters, kuzynki Bruce'a Bannera (Mark Ruffalo), która zyskuje supermoce Hulka po transfuzji jego krwi. W przeciwieństwie do Bruce'a, Jennifer po przemianie w She-Hulk zachowuje swoją osobowość, inteligencję i potrafi kontrolować emocje. Będzie to jej pomocne w karierze zawodowej - Walters zaczyna pracę w niedawno stworzonym wydziale zajmującym się udzielaniem pomocy prawnej superbohaterom.

Obok Maslany w serialu "She-Hulk" wystąpili Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renee Elise Goldsberry. Tim Roth powtórzy tu rolę Emila Blonsky'ego, trzy razy silniejszego od Hulka złoczyńcy znanego pod pseudonimem Abominacja. Aktor wcielił się już w tę postać w filmie "Incredible Hulk" z 2008 roku. Swoją rolę z innych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) powtórzy również Benedict Wong.

Zobacz też:

Baby Yoda plagiatem?

"Obi-Wan Kenobi" jako film? Fan "poprawił" serial

"Loki": Wyciekły zdjęcia z planu. Jeden szczegół zaskakuje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy