Złotopolscy

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 884
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielki powrót "Złotopolskich"! Tak TVP upamiętni Annę Przybylską

Już wkrótce na ekrany kin trafi dokumentalny film o Annie Przybylskiej. Z tej okazji Telewizja Polska postanowiła rozpocząć promocję produkcji, przywracając na ekrany serial "Złotopolscy", dzięki któremu aktorka zyskała popularność. Serialowy hit TVP będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych.

Film o Annie Przybylskiej trafi do kin

Film "Ania", opowiadający o życiu zmarłej na raka Anny Przybylskiej, wejdzie na ekrany 7 października. Obraz produkowany przez Telewizję Polską będzie miał premierę dwa dni wcześniej, w 8. rocznicę śmierci aktorki. Obecnie trwa montaż dokumentu. Jego reżyserami są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, a producentem Paweł Gajewski.

W "Ani" zobaczymy plejadę polskich gwiazd, przyjaciół, współpracowników i bliskich Anny Przybylskiej. Aktorkę w obrazie wspominają m.in. Jan Englert, Cezary Pazura, Paweł Wawrzecki, Anna Dereszowska, Piotr Szewdes, Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Andrzej Piaseczny czy Katarzyna Bujakiewicz.

Reklama

Przy okazji promocji obrazu, Telewizja Polska zdecydowała się przywrócić na ekrany serial, który gdyńskiej gwieździe przyniósł największą popularność i otworzył drzwi do kariery. Mowa tu oczywiście o "Złotopolskich". W hicie Dwójki, emitowanym w latach 1997-2010, Przybylska wcielała się w sierżantkę Marylkę Bakę. Jej bohaterka początkowo podkochiwała się w Kacprze Złotopolskim, a sama aktorka, dzięki charyzmie, z miejsca podbiła serca widzów.

"Złotopolscy": Od kiedy na ekranach?

Z okazji premiery filmu "Ania" w TVP pojawią się zrekonstruowane cyfrowo, archiwalne odcinki "Złotopolskich" z udziałem Anny Przybylskiej. 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Wirtualnemedia.pl, serial pojawi się w ramówce od 1 sierpnia, a odcinek 53 (od tego TVP zacznie emisję) zagości na ekranach o 11.15. Telewizja Polska zapowiada, że "Złotopolscy" będą gościć w domach Polaków od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15 i 11. 50 oraz w piątki o 11.50.

- Emisja wybranych odcinków serialu "Złotopolscy" z Anną Przybylską w roli Marylki wiąże się z zaplanowaną na 7 października premierą kinową filmu dokumentalnego "Ania" o życiu i karierze aktorki. 25 lat od premiery "Złotopolskich" widzowie obejrzą produkcję w nowej, lepszej jakości - po rekonstrukcji cyfrowej, przygotowanej przez Zespół z Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych TVP - czytamy w oświadczeniu biura prasowego TVP.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Złotopolscy | Anna Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy