Jacek Ochman nie żyje. Były parter Sylwii Bomby zmagał się uzależnieniem

Jacek Ochaman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córki zmarł we wtorkowy wieczór. Miał przegrać walkę z uzależnieniem - donosi Pudelek.

Sylwia Bomba i Jacek Ochaman

W lipcu 2021 roku Sylwia Bomba, gwiazda programu "Googlebox. Przed telewizorem", poinformowała, ze rozstała się z partnerem i ojcem swojej córki, Jackiem Ochmanem. Celebrytka nie chciała jednak komentować publicznie powodów rozstania, choć przyznała także, że była przez niego wiele razy krzywdzona. 

"Dokładnie 8 maja minie rok, kiedy odeszłam od Jacka. Nie chciałam mówić tego, w momencie, kiedy to się działo. (...) To była moja decyzja, to ja spakowałam walizki i to ja się wyprowadziłam. (...) Nie chcę, żeby moje dziecko za lat 5 weszło do sieci i zobaczyło, jak rodzice przerzucają się błotem" - powiedziała wtedy w rozmowie z "Dzień dobry TVN". 

Reklama

Jacek Ochman nie żyje

Źródło Pudelka przekazało informację, że Jacek Ochman zmarł we wtorek o 19:00

"Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką - powiedziało źródło w rozmowie z portalem. 

Ta smutna informacja została potwierdzona przez członków klubu Znicz Pruszków, którzy złożyli kondolencje najbliższym byłego prezesa.

"Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy Mamie i dzieciom. Do zobaczenia Prezesie na niebiańskiej trybunie!" - napisano na Facebooku.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba popularność zdobyła dzięki udziałowi w hicie TTV – "Gogglebox. Przed telewizorem.". Razem z przyjaciółką, Ewą Mrozowską, przez lata zasiadała na kanapie i komentowała wszystko to, co działo się na ekranie telewizora. Występy przed kamerą przyniosły jej nie tylko rozpoznawalność, ale i otworzyły drogę do dalszej medialnej kariery. W międzyczasie Bomba wystąpiła m.in. w "Tańcu z gwiazdami" oraz wzięła udział w kilku innych programach TTV. Celebrytce udało się również poszerzyć zasięgi w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już prawie 800 tysięcy osób. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy