Reklama

Seksowna Edyta Herbuś eksponuje ciało i chwali się zmianami! "Idzie nowe"

Edyta Herbuś w poście na Instagramie poinformowała fanów, że szykują się w jej życiu duże zmiany. Gwiazda dodała zdjęcie w czarnym, skąpym body pisząc tajemniczo "Idzie nowe" i zapytała fanów w jakiej roli chcieliby ją zobaczyć. Opublikowana fotografia wywołała spore poruszenie wśród internatów. Pod zdjęciem posypała się masa komplementów!

Edyta Herbuś zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". W programie partnerowała aktorom Jakubowi Wesołowskiemu oraz Marcinowi Mroczkowi. Z tym drugim w 2008 roku wygrała 2. Konkurs Tańca Eurowizji. Równolegle tancerka rozwijała karierę aktorską. 

Przed laty mogliśmy oglądać ją w serialach "Na Wspólnej", "Samo życie" czy "Klan". Ostatnio natomiast grała m. in. w "Pierwszej miłości". W ubiegłym roku mogliśmy oglądać ją też w filmie "Jak pokochałam gangstera".

Edyta Herbuś na Instagramie

41-letnia obecnie gwiazda pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Edyta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, m. in. na Instagramie. Herbuś regularnie publikuje tam nowe zdjęcia, zdarza jej się także dzielić swoimi refleksjami i uchylać rąbka tajemnicy na temat zawodowych planów. Ostatnio ujawniła, że w jej życiu zanosi się na zmiany.

Reklama

Edyta Herbuś pozuje w body

Edyta Herbuś – według nieoficjalnych ustaleń mediów – po pięciu latach pracy na planie „Pierwszej miłości” zdecydowała się odejść z serialu. Aktorstwo nadal jednak jest dla niej niezwykle ważne, o czym dobitnie świadczy opublikowany właśnie przez gwiazdę w social mediach wpis. 41-latka pod zdjęciem, do którego zapozowała jedynie w kusym body, dała fanom do zrozumienia, że wkrótce stawi czoła nowemu wyzwaniu zawodowemu.

Niżej zamieściła hasztagi mówiące:

#lubięnowewyzwania #gotowa #kobietamawieletwarzy #rozwójmniekręci #będziepetarda

Internauci zasypali aktorkę różnorakimi propozycjami. Niektórzy z nich naprawdę popuścili wodze fantazji. W komentarzach nie zabrakło też komplementów dotyczących udostępnionego przez Herbuś kadru. 41-latka nieźle podgrzała atmosferę.

"Wow!", "Jesteś boska", "Sexy!", "Piękna! I te oczy"

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Macierzyństwo jej służy! Urocze zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej-Pela z córkami!

Anna Starmach publikuje romantyczny kadr

Adriana Kalska: Fani martwią się o aktorkę "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL