"Sanatorium miłości": Mariola zachwyca w stroju kąpielowym

Jedna z uczestniczek minionego sezonu programu: "Sanatorium miłości" - Mariola Baruk - zaprezentowała się w stroju kąpielowym. Kuracjuszka opublikowała w mediach społecznościowych wakacyjne kadry! Jak wyglądała? Odpowiedź poniżej!

Lato rozpoczęło się już na dobre! Nic więc dziwnego, że z lubością wybieramy błogi relaks, odwiedzając rozmaite miejsca i podziwiając piękno przyrody. Ze słonecznej aury postanowiła skorzystać również jedna z uczestniczek minionej edycji programu: "Sanatorium miłości". Mariola Baruk, określana przez innych kuracjuszy mianem "Lucy", pochwaliła się w sieci iście wakacyjnymi zdjęciami ukazującymi ją podczas odpoczynku w basenie. Kuracjuszka, odziana w strój kąpielowy, zwraca się w stronę aparatu, przesyłając promienny uśmiech.

Mariola i Piotr Hubert z "Sanatorium miłości 4"

Reklama

Mariola Baruk zyskała sympatię widzów TVP, biorąc udział w "Sanatorium miłości". W 4. edycji mieszkanka New Jersey nawiązała nić porozumienia z Piotrem Hubertem Langfortem, a fani show wróżyli im nawet... wspólną przyszłość! Sami bohaterowie dość ostrożnie podchodzili jednak do łączącej ich relacji, tłumacząc się m.in. dzielącą ich odległością.

Już wiadomo, że Mariola i Piotr Hubert są w stałym kontakcie. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów mężczyzna zdradził, że czeka na wakacyjny przyjazd Marioli do Polski:

Póki co Mariola z "Sanatorium miłości 4" korzysta z uroków lata, dzieląc się wakacyjnymi zdjęciami w sieci. Oglądaliście miniony sezon telewizyjnego projektu?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy