"Sanatorium miłości 4": Mariola pokazała mamę i córkę. Tak wyglądała na ślubie!

Czyżby Piotr Hubert i Mariola B. z "Sanatorium miłości" wciąż mieli kontakt po programie? Odpowiedź na to pytanie może przynieść aktywność uczestników w mediach społecznościowych. To właśnie tam kuracjuszka opublikowała rodzinną fotografię, która szybko rozeszła się po sieci i wywołała lawinę komentarzy.

Mariola Baruk to jedna z najbardziej żywiołowych uczestniczek programu: "Sanatorium miłości". W kończącym się sezonie 65-latka niejednokrotnie udowadniała, że nie boi się stawiać czoła nowym konkurencjom, a bycie w nieustannym ruchu to jej żywioł! W "Sanatorium" mieszkanka New Jersey nawiązała nić porozumienia z Piotrem Hubertem. Czy ich relacja przetrwała w niezmienionej formie po zakończeniu zdjęć? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że utrzymują kontakt w sieci! Pod jednym z opublikowanych przez Mariolę fotografii pojawił się bowiem komentarz jej przyjaciela z wyjątkowego turnusu.

Reklama

"Sanatorium miłości 4" : Mariola i Piotr Hubert są razem?

Mariola B. jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje posty i zdjęcia. 8 maja w USA był obchodzony Dzień Matki i z tej okazji bohaterka "Sanatorium miłości 4" postanowiła pochwalić się wyjątkową, rodzinną fotografią. Mariola zamieściła bowiem kadr wykonany w dzień ślubu jej córki: obok przepięknej panny młodej znalazła się właśnie Mariola oraz jej mama.

Wszystkie panie prezentowały się rewelacyjnie, a w komentarzach pojawiło się wiele komplementów:

Swoje wypowiedzi pozostawili także niektórzy uczestnicy "SM":

Na jego komentarz odpowiedziała jedna z internautek: 

Na jej słowa Piotr zareagował "uśmiechniętą" emotikoną.

"Sanatorium miłości" sezon 4: Ostatni odcinek – gdzie i kiedy oglądać? Emisja w TV

Mariola B. i Piotr Hubert w programie zostali okrzyknięci jako para! Zarówno „Lucy”, jak i jej towarzysz byli jednak dalecy od składania poważnych deklaracji.

Jak wyglądało ich pożegnanie z „Sanatorium miłości”? Kto został „Królem”, a kto „Królową Turnusu”? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniesie ostatni odcinek 4. sezonu! Gdzie i kiedy go oglądać? Emisja już w najbliższą niedzielę – 15 maja – o godz. 21:15 w TVP 1. Jak myślicie, co produkcja przygotowała na koniec show?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy