Rebel Wilson spotyka się z australijskim tenisistą Mattem Reidem

Rebel Wilson, aktorka, która w ostatnim roku zadziwiła swoich fanów spektakularną metamorfozą figury, jest ostatnio widywana z australijskim tenisistą Mattem Reidem. Amerykańskie media spekulują, że to coś więcej niż tylko przelotny romans.

Rebel Wilson i Matt Reid: To właśnie miłość?

Widzowie doceniają ją za talent komediowy, którym błysnęła w filmach "Oszustki", "Jojo Rabbit", "Druhny" czy "Pitch Perfect". Aktorka obsadzana zwykle w rolach "zabawnych grubasek", w 2020 roku postanowiła pozbyć się sporej nadwagi, która przysparzała jej sporych kłopotów zdrowotnych - przeszła na dietę i zaczęła intensywnie trenować. Zmiana trybu życia szybko zaczęła przynosić efekty - do dziś schudła ponad 35 kilogramów, zaś zdjęcia ze świąt, które zamieściła na Instagramie, są dowodem na to, że jej wysiłek naprawdę się opłacił, bo aktorka wygląda olśniewająco.

Reklama

Najnowsze doniesienia amerykańskich mediów świadczą o tym, że błysk w oku i malujące się na jej twarzy szczęście to nie tylko zasługa sukcesów zawodowych i spektakularnej metamorfozy, ale także rodzącego się w sercu Wilson uczucia. Jak podaje Dailymail, aktorka zaczęła się spotykać z tenisistą Mattem Reidem, tak jak ona pochodzącym z Australii.

Para była widziana razem w wigilijny poranek. Spędzili go razem na intymnych rozmowach w kawiarni w Sydney. Jak donosi serwis, wyglądali na bardzo szczęśliwych, cały czas się śmiali i żartowali. Wcześniej byli widziani na początku grudnia na gali Australijskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Jak na razie doniesień mediów ani aktorka, ani sportowiec oficjalnie nie potwierdzili.

Zobacz też: Rebel Wilson eksponuje zgrabne ciało

Rebel Wilson: Utrata wagi

Wcześniej Rebel Wilson przez kilka miesięcy była w związku z Jacobem Buschem, współwłaścicielem amerykańskiego browaru Anheuser-Busch. Para rozstała się w lutym tego roku i od tej pory aktorka prowadziła życie singielki.

W ostatnich tygodniach o Wilson było głośno z powodu wywiadu, jakiego udzieliła telewizji BBC. Powiedziała w nim, że nie wszyscy z jej najbliższego otoczenia wspierali ją w walce z nadwagą. Zastrzeżenia wobec jej metamorfozy zgłaszały między innymi osoby z jej managementu, które obawiały się, że jako szczupła aktorka nie będzie dostawała propozycji ról.

Zobacz też: Rebel Wilson o utracie wagi. "Ludzie traktują mnie inaczej"

W tej samej rozmowie wyjawiła, że dwa razy w ciągu swojej kariery aktorskiej była molestowana seksualnie. Raz dopuścił się go znany reżyser, który zwabił ją do pokoju hotelowego pod pozorem rozmów o nowej roli, kolejna sytuacja spotkała ją ze strony kolegi z planu. Wilson nie ujawniła jednak nazwisk tych mężczyzn.

Zobacz też: Rebel Wilson pozuje z tajemniczym mężczyzną. To nowa miłość?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy