Magdalena Waligórska w serialu "Ranczo"
Magdalena Waligórska zaskarbiła sobie sympatię widzów oraz zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Ranczo". W uwielbianej przez publiczność produkcji wcielała się w postać Wioletki Koteckiej, miejscowej barmanki i ukochanej policjanta Staśka. Po zakończeniu "Rancza" mogliśmy oglądać ją w mniejszych rolach w innych popularnych serialach. Aktorka występuje także na deskach teatru.
Ostry spór pomiędzy aktorami! Nie zobaczymy ich w nowej wersji "Rancza"?
Magdalena Waligórska na Instagramie
Odtwórczyni roli Wioletki z "Rancza" pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ma ich niemało, albowiem jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 30 tysięcy osób. 41-letnia obecnie aktorka dzieli się z obserwatorami kolejnymi wpisami i zdjęciami. Ostatnio pochwaliła im się efektami jednej ze swoich sesji zdjęciowych. Zmysłowe kadry zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.
Wioletka z "Rancza" w czerwieni i koronce
W serialu "Ranczo" bohaterka Magdaleny Waligórskiej lubiła podkreślać swoje wdzięki. Sama aktorka także jest świadoma swoich atutów i wie, jak je podkreślić. Udowadniają to zdjęcia, do których 41-latka zapozowała w ognistej czerwieni i rozbudzającej wyobraźnię koronce. Fani zareagowali na nie z ogromnym entuzjazmem i zasypali aktorkę komplementami. "Czerwień pani służy", "Zjawiskowo", "Wooo, ale petarda", "Boska jak zawsze" - zachwycają się efektami sesji zdjęciowej.
Autor: Maria Staroń






