"Ranczo": Magdalena Waligórska zachwyca w koronkowej bieliźnie

Magdalena Waligórska to aktorka, która popularność zawdzięcza jednej, przełomowej roli. Zagrała barmankę Wioletkę w hicie TVP – „Ranczo” i dzięki tej kreacji aktorskiej zna ją niemal każdy. Na swoim Instagramie aktorka chętnie wrzuca prywatne zdjęcia. Na jednej z ostatnich sesji zapozowała w ognistej czerwieni i sensualnej koronce.

Magdalena Waligórska w serialu "Ranczo"

Magdalena Waligórska zaskarbiła sobie sympatię widzów oraz zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Ranczo". W uwielbianej przez publiczność produkcji wcielała się w postać Wioletki Koteckiej, miejscowej barmanki i ukochanej policjanta Staśka. Po zakończeniu "Rancza" mogliśmy oglądać ją w mniejszych rolach w innych popularnych serialach. Aktorka występuje także na deskach teatru.

Ostry spór pomiędzy aktorami! Nie zobaczymy ich w nowej wersji "Rancza"?

Magdalena Waligórska na Instagramie

Reklama

Odtwórczyni roli Wioletki z "Rancza" pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ma ich niemało, albowiem jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 30 tysięcy osób. 41-letnia obecnie aktorka dzieli się z obserwatorami kolejnymi wpisami i zdjęciami. Ostatnio pochwaliła im się efektami jednej ze swoich sesji zdjęciowych. Zmysłowe kadry zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

"Ranczo": Magdalena Waligórska o restrykcyjnych zapisach w umowie z serialem. Na planie panował rygor!

Wioletka z "Rancza" w czerwieni i koronce

W serialu "Ranczo" bohaterka Magdaleny Waligórskiej lubiła podkreślać swoje wdzięki. Sama aktorka także jest świadoma swoich atutów i wie, jak je podkreślić. Udowadniają to zdjęcia, do których 41-latka zapozowała w ognistej czerwieni i rozbudzającej wyobraźnię koronce. Fani zareagowali na nie z ogromnym entuzjazmem i zasypali aktorkę komplementami. "Czerwień pani służy", "Zjawiskowo", "Wooo, ale petarda", "Boska jak zawsze" - zachwycają się efektami sesji zdjęciowej.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Magda Waligórska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy