Patricia Kazadi jak dziewczyna Bonda. Zapozowała w bikini w wyjątkowym miejscu

Patricia Kazadi nie przestaje zaskakiwać! W jej instagramowej galerii pojawiły się słoneczne kadry z wyjątkowego miejsca. Co łączy 34-letnią artystkę z Halle Berry i Jamesem Bondem?

Patricia Kazadi niczym "dziewczyna Bonda"?

Patricia Kazadi relacjonuje w mediach społecznościowych swoje rajskie wakacje. 

W jej instagramowej galerii przybywa ujęć z podróży. Ostatnio pochwaliła się słonecznymi kadrami z wyjątkowego miejsca, które ma wiele wspólnego z najsłynniejszym agentem na świecie...

Przypomnijmy, Halle Berry wystąpiła w serii o Jamesie Bondzie w 2002 roku. Wówczas wcieliła się w Giacintę "Jinx" Johnson w filmie "Śmierć nadejdzie jutro".

Patricia Kazadi na Instagramie

Patricia Kazadi cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Debiutowała w 2002 roku w "Szansie na sukces". Później wszechstronnie utalentowana artystka występowała w rozmaitych programach rozrywkowych. Fani mogli ją oglądać m.in. w: "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". 

Reklama

Dużą popularność przyniosło jej prowadzenie tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Ponadto przez dwie edycje prowadziła też "X Factora". Kazadi ma na swoim koncie również kilka albumów studyjnych oraz wiele ról teatralnych, filmowych i serialowych. 

Wszechstronnie utalentowana artystka jest świadoma swojej popularności, dlatego chętnie udziela się w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z fanami. Na Instagramie obserwuje ją ponad ćwierć miliona internautów.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy