Olga Kalicka w bieli! Fani pytają o ślub!

Olga Kalicka wzięła ślub? Po tym, jak aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie w białej sukni, fani pospieszyli... z gratulacjami.

Olga Kalicka i "ślub"

Olga Kalicka to aktorka doskonale znana serialowej publiczności. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Magdy - dziewczyny Tomka (Maciej Musiał) w "Rodzince.pl". Aktorkę można było również oglądać w: "Plebanii", "Singielce" oraz w "M jak miłość". Chociaż w ostatnim czasie 28-latka nieco zniknęła z telewizyjnych ekranów, to aktywnie działa w teatrze! Olga Kalicka występuje m.in. na deskach Teatru Kwadrat, a obecnie - wspólnie z zespołem - szykuje się do premiery nowego spektaklu. W związku z tym gwiazda postanowiła opublikować na Instagramie fotografie nawiązujące do tego, co dzieje się w jej zawodowym życiu. Niektórzy użytkownicy sieci mogli się jednak mocno zaskoczyć, gdyż nowe kadry przypominają bardziej zdjęcia ze... ślubu!

Reklama

Olga Kalicka: Instagram

Olga Kalicka prywatnie jest mamą kilkuletniego Aleksa. Chłopiec to owoc miłości aktorki i jej byłego już partnera - Cezarego Nowaka. Para rozstała się w zeszłym roku, a w grudniu oficjalnie poinformowała o tym sama Kalicka.

Serialowa Magda z "Rodzinki.pl" bardzo ceni sobie prywatność, stąd też posty dotyczące jej życia rodzinnego należą do rzadkości. Najnowszy wpis ukazujący aktorkę w towarzystwie przystojnego "pana młodego" wywołał ogromne zainteresowanie wśród internautów! Chociaż na pierwszy rzut oka ujęcia wyglądają bardzo realistycznie, to po chwili wszystko staje się jasne - Olga Kalicka pokazała kadry powstałe podczas prac nad teatralnym projektem! Sztuka: "Za jakie grzechy?" wkrótce będzie dostępna dla publiczności.

Teatralnym narzeczonym Kalickiej został przystojny aktor - Gamou Fall, który towarzyszy jej na wspomnianych zdjęciach. Na opublikowanych fotografiach znaleźli się również inni członkowie obsady, w tym m.in.: Weronika Malik, Anna Karczmarczyk, Grzegorz Wons, Lucyna Malec, Aleksandra Radwan i Grzegorz Daukszewicz.

Olga Kalicka: Nowy spektakl teatralny

Olga Kalicka w lekkiej, białej sukni oraz z wiankiem we włosach prezentowała się niezwykle uroczo i dziewczęco. Internauci nie omieszkali więc odnieść się do kwestii jej wyglądu, pisząc w komentarzach:

Nie zabrakło również zapytań dotyczących samej sztuki, a nawet... życzeń wszystkiego dobrego na nowej życia!

Rąbka tajemnicy uchyli administratorzy oficjalnego konta teatru w sieci, publikując wpis dotyczący wspomnianej sztuki. Oglądaliście film pt.: "Za jakie grzechy dobry Boże?"

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Smolny zwolni Polę!

TVP sprzedała prawa do polskich seriali. Wpływy z transakcji sięgają milionów

"Czarne lustro": Znamy obsadę szóstego sezonu serialu Netfliksa

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy