Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Smolny zwolni Polę!

W 3462. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 21 lipca, o 20.15 w TVN) w redakcji Krzysztofa wybuchnie afera! Wszystkiemu winna będzie Pola, która podpadnie senatorowi Krupskiemu. Kiedy Smolny zdecyduje się ją zwolnić, dziewczyna zasygnalizuje, że tak łatwo się nie podda... Co wydarzy się u pozostałych bohaterów? Szczegóły poniżej!

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Pola straci pracę!

W redakcji Smolnego wybucha afera - senator Krupski pozywa tygodnik za publikację oszczerstw na jego temat! Wychodzi na jaw, że Pola okłamała wszystkich - tekst poszedł bez autoryzacji dziewczyny poszkodowanej przez Krupskiego! Smolny przyjeżdża do Poli - gdy ta słyszy, że jest zwolniona, lekceważąco stwierdza, że nie da się wyrzucić!

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Darek odkryje sekret Marysi

Darek dowiaduje się od ojca, że Marysia wciąż jest obrażona i siedzi w swoim pokoju. Żbik idzie do siostrzyczki i przy okazji rozmowy, dowiaduje się o jej nowej przyjaciółce, Oliwce. Gdy Marysia pokazuje ich internetową korespondencję do Darka dociera, że mała prawdopodobnie wpadła w sidła pedofila! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Weronika da się ponieść namiętności

Do Weroniki trafia klientka, która chce się rozwieść. Kobieta wyznaje, że w przeszłości leczyła się psychiatrycznie i obawia się, że mąż wykorzysta to, by odebrać jej dzieci... Nieoczekiwanie u Roztockiej zjawia się Jan - wyznaje, że dla niej wrócił z Kanady. Para spędza ze sobą namiętne popołudnie! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3462. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3462. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 21 lipca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy