Reklama

Natalia Siwiec: Wybiła się na znanym piłkarzu? „To był jeden wielki cyrk”!

Natalia Siwiec to polska modelka i celebrytka, która swego czasu była w związku ze znanym piłkarzem Damianem Gorawskim. Pomimo czteroletniego stażu para rozstała się w nienajlepszych stosunkach. Jak twierdzi mężczyzna, Natalia nie miała wobec niego czystych intencji. "Chciała na moich plecach zrobić karierę".

Natalia Siwiec największą rozpoznawalność oraz rozgłos zdobyła podczas rozgrywek piłkarskich "Euro 2012". Wszystko dział się w czasie meczu Polska-Rosja, który rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie. To właśnie wtedy paparazzi nie mogli oderwać swojego obiektywu od pewnej brunetki zasiadającej na trybunach. Jak się okazało była nią Natalia. Zdjęcia kobiety szybko obiegły całą sieć, a krótko po tym została "Miss Euro 2012". Wydarzenia te były znaczące dla rozwoju kariery gwiazdy.

Natalia Siwiec i Damian Gorawski: Nowi Beckhamowie?

Celebrytka poznała znanego piłkarza w 2003 roku. Mężczyzna był od niej straszy o cztery lata i grał wówczas w krakowskim klubie Wisła Kraków. Natalia wspierała swojego chłopaka; często odwiedzała stadion, na którym grał. Jednak kobieta była od niego znacznie mniej popularna. Dopiero zaczynała swoją przygodę z modelingiem i konkursami miss.

Reklama

Gorawski posiadał znacznie większą renomę. W latach 2003-2005 udało mu się nawet dołączyć do reprezentacji Polski. Co więcej zagrał w niej aż czternaście meczy i trafił w tym czasie jednego gola. W 2006 roku piłkarz miał szansę zagrać na mistrzostwach światowych w Niemczech, jednak problemy zdrowotne pokrzyżowały mu plany.


Natalia Siwiec: Gorzki koniec związku z Gorawskim. "To był jeden wielki cyrk"!

W 2007 roku po około czterech latach, para postanowiła się rozstać. Zarówno Natalia, jak i Damian początkowo nie chcieli wypowiadać się na temat byłego związku. Z czasem uległo to zmianie. Polski piłkarz nie kryje w swoich wypowiedziach niechęci do Siwiec:

"Właściwie nie spotykam się z pytaniami [o Natalię Siwiec], bo teraz obracam się w zaufanym gronie, mamy własne, zamknięte środowisko. Poza tym od dłuższego czasu mieszkam z narzeczoną, nie żyję przeszłością." - powiedział Gorawski.

Co więcej, jeszcze za czasu ich związku można było słyszeć komentarze, że celebrytka chce wybić się na sławnym chłopaku. Kiedy pojawiali się w eleganckich lokalach, często ubierali się w unikatowe, dość oryginale stylizacje, które przykuwały oko. Do wspomnianych komentarzy odniósł się sam piłkarz. Nie zaprzeczył tym pogłoskom, lecz je potwierdził. 

"To był jeden wielki cyrk. Ona chciała na moich plecach zrobić karierę, zaistnieć w mediach. Podobał mi się trochę ten szum, sam w tym uczestniczyłem, pozwoliłem na to. Teraz chcę się od tego odciąć, nie popełnię tych samych błędów. Po historii z Natalią wiem już, że nie można się wiązać z dziewczyną poznaną na dyskotece" - wyjawił Gorawski w jednym z wywiadów.


Zobacz też:

Polskie gwiazdy i ich domy za granicą! Niektórzy mają prawdziwe wille!

Natalia Siwiec w bikini kusi na Instagramie! Co za ciało!

Natalia Siwiec zachwyca nowym wyglądem. "Piękna jak zawsze!"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy