Natalia Siwiec zachwyca nowym wyglądem. "Piękna jak zawsze!"

Wielkie zmiany nastąpiły w życiu Natalii Siwiec. Gwiazda postawiła na letnią metamorfozę i nowy wygląd. Po zamieszczeniu zdjęć na Instagramie, fani nie mogli wyjść z zachwytu. "Piękności", "Wow", "Cudowna" - czytamy w sekcji komentarzy.

Natalia Siwiec w show-biznesie

Natalia Siwiec nie zwalnia tempa. Modelka, Miss Euro 2012, uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" – ostatnio pojawiła się także na ekranie produkcji, takich jak: "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" czy "365 dni: Ten dzień". Celebrytka nie zapomina również o internetowych fanach, których na samym Instagramie jest już 1,3 mln osób. Regularna działalność w mediach społecznościowych pozwala jej utrzymywać regularny kontakt z obserwatorami. Ci wyczekują na coraz to kolejne publikacje ze strony gwiazdy.

Materiały z zakresu życia prywatnego, współprace z markami oraz kadry obrazujące kulisy zawodowych projektów Siwiec – cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony instagramowej społeczności. Modelka otwarcie dzieli się swoimi: przeżyciami, pozytywną energią, wiedzą i odpowiada na zadawane przez użytkowników pytania.

Reklama

Natalia Siwiec: "Nowy kolor"

Jeszcze jakiś czas temu w internetowym albumie celebrytki pojawiły się ujęcia prezentujące chwilową przemianę gwiazdy. Wszystko za sprawą rzucającej się w oczy peruki. Niebieski long bob z grzywką niemal błyskawicznie przyciągnął uwagę fanów, którzy zgodnie przyznali: "Wow, magia", "Boska peruka", "Pasuje Ci. Ładnie". 

Nie minęło dużo czasu, kiedy Natalia Siwiec rzeczywiście wybrała się do salonu fryzjerskiego. Postawiła jednak na klasykę z delikatnymi refleksami na przodzie.

Gwiazda zaprezentowała efekty swojej małej metamorfozy na trzech kadrach oraz krótkim filmiku. Internauci nie przeszli obok nich obojętnie. Jak zareagowali? Odpowiedź może być tylko jedna!

"Piękna jak zawsze!"

"Piękności"

"Fryzura SZTOS!!!!!!!"

"Idealny kolor"

"Wow"

"Ach te Twoje włosy!"

"Przepiękny, naturalny"

"Cudowna"

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Julia Wieniawa w seksownej pozie pokazuje kolekcję strojów kąpielowych

Sylwia Gliwa pokazuje ciało na wakacjach. "Ale figura"

Klaudia El Dursi bez biustonosza! Rozgrzała fanów do czerwoności

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama