Reklama

Michał Wójcik z 22-letnią córką. Łączy ich szczególna więź

Michał Wójcik, członek kabaretu "Ani Mru-Mru" ma za sobą burzliwe związki. Jest ojcem czwórki dzieci z różnych małżeństw. Najstarsza jest 22-letnia Julia, która razem z tatą wystąpiła w programie "Dzień dobry, TVN", gdzie opowiedzieli o ich szczególnej więzi.

Wójcik zdobył popularność, jako członek kabaretu "Ani Mru-Mru". Wraz z Marcinem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołkiem stworzył wiele niezapomnianych skeczy, które dzisiaj można uznać za klasykę polskiej komedii. Oprócz tego Michał Wójcik ma na swoim koncie występy w serialach "Spadkobiercy", "Mały Grand Hotel" i "Niania" oraz w filmach - "Jak pokonać kaca", "Weekend" i "Od pełni do pełni".

Dziś Wójcik kontynuuje karierę komika. Jego występy można oglądać w programie "Kabaret. Super Show Dwójki", w którym niezmiennie bawi do łez.

Michał Wójcik o relacji z córką

Michał Wójcik ma za sobą burzliwe życie miłosne. Ma czwórkę dzieci z różnych małżeństw. Najstarsza jest córka, Julia, która dziś ma 22 lata i stawia pierwsze kroki w internecie. Prowadzi konto na Instagramie i Tiktoku o tematyce książkowej.

Reklama

Kabareciarz wystąpił z córką w programie "Dzień doby, TVN", gdzie opowiedział o tym, co ich łączy.

Julia wypowiedziała się na temat odległości, która ich dzieli. Michał Wójcik mieszka na stałe w Katowicach, a córka w Lublinie.

Zobacz też:

Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka w ciąży traci na wadze?

Anna Mucha skrytykowana przez fankę. Aktorka odpowiedziała

Karolina Gilon w stroju kąpielowym! "Petarda"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy