Karolina Gilon w stroju kąpielowym! "Petarda"

Karolina Gilon doskonale wie, jak połączyć pracę z... wakacjami! Od samego początku piękna modelka jest prowadzącą program: "Love Island. Wyspa miłości". Projekt jest realizowany w Hiszpanii, a obecnie trwają zdjęcia do nowego, szóstego sezonu. Karolina Gilon czuwa nad tym, by uczestnicy show odnaleźli swoje "bratnie dusze", a każde jej wejście do willi elektryzuje mieszkańców "Wyspy miłości".

Karolina Gilon w stroju kąpielowym

Na szczęście pobyt w Hiszpanii to nie tylko praca! Karolina Gilon opublikowała na Instagramie krótki filmik przedstawiający, jak spędza czas wolny. Przy okazji modelka zaprezentowała się w dopasowanym stroju kąpielowym, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę, a także odsłonił tatuaże zdobiące ciało.

Karolina Gilon na Instagramie

Karolina Gilon cieszy się na Instagramie sporą popularnością, a internauci chętnie publikują każdy jej post. Tym razem nie mogło być inaczej! Sekcja komentarzy pod nagraniem szybko wypełniła się wpisami od oczarowanych fanów:

To już kolejny post ukazujący Gilon w "wakacyjnym" wydaniu. Prowadząca "Love Island" ochoczo wypełnia swoją galerię rozmaitymi filmikami oraz ujęciami, ukazując się w różnych odsłonach.

Reklama

Karolina Gilon prowadzącą "Love Island"

Karolina Gilon swoją przygodę z TV rozpoczęła jako uczestniczka 5. edycji programu: "Top model". Następnie współpracowała ze stacją TTV, prowadząc "Drugą twarz". Od trzech lat jest gospodynią "Love Island", witając na "Wyspie miłości" coraz to nowych uczestników.

Program zatytułowany: "Love Island. Wyspa miłości" ukazuje codzienne życie singli, którzy zamieszkali w jednej z hiszpańskich willi. Osoby, które wcześniej się nie znały, przebywają ze sobą przez cały czas, będąc bez dostępu do mediów i "świata zewnętrznego". W taki sposób nawiązują nowe znajomości, przyjaźnie, a nawet związki! Spory wpływ na ich losy mają widzowie, którzy - korzystając ze specjalnej aplikacji - decydują, które pary powinny brać dalszy udział w projekcie. Karolina Gilon od początku jest związana z "LI", a widzowie pokochali ją w roli gospodyni.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska pokazała wyjątkowe kadry. Tak spędziła wakacje!

Polskie gwiazdy i ich domy za granicą! Niektórzy mają prawdziwe wille

Anna Mucha łamie tabu. "Przekonasz się, jak jestem dobra w łóżku"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilion | Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy