Martyna Wojciechowska wspomina zmarłego partnera

Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie wzruszający wpis, w którym wspomniała swojego byłego partnera. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy.

Martyna Wojciechowska: Dziennikarka wspomina zmarłego partnera

Na Instagramie i Facebooku Martyny Wojciechowskiej pojawił się wzruszający post. Jest to czarno-białe zdjęcie podróżniczki, która stoi u boku pewnego mężczyzny. To Jerzy Błaszczyk, rekordzista Polski w nurkowaniu głębinowym, z którym to Wojciechowska była związana. Razem doczekali się córki, Marysi. Niestety, Jerzy zmarł na nowotwór w 2016 roku. To właśnie jego kobieta wspomina w wyjątkowym wpisie:

Pod postem zebrało się mnóstwo ciepłych komentarzy. Fani i przyjaciele Wojciechowskiej wspierają ją i dziękują za emocjonalny wpis:

Martyna Wojciechowska: Kariera

Martyna Wojciechowska to podróżniczka, doskonale znana widzom z telewizji. Oprócz swoich flagowych programów "Kobieta na krańcu świata" czy "Misja Martyna", pojawiła się również w "Automaniaku" i "Big Brotherze". Głośno zrobiło się o jej życiu prywatnym, kiedy w ubiegłym roku potwierdziła plotki o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. W tym roku rozwód został sfinalizowany. Niedawno kobieta ogłosiła premierę nowej książki, a oprócz tego wspiera swoją adoptowaną córkę - Kabulę.

Reklama

Autor: Hubert Drabik

Zobacz też:

Zofia Zborowska przechodzi kryzys. Poprosiła obserwatorów o pomoc

Agnieszka Sienkiewicz: Wymarzony dom w Szczyrku. Posiadłość robi wrażenie!

Te gwiazdy odwróciły się od Kościoła. Niektóre nazwiska zaskakują!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy