Agnieszka Sienkiewicz: Wymarzony dom w Szczyrku. Posiadłość robi wrażenie!

Gwiazda "Przyjaciółek" jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niedawno wyjawiła swoim obserwatorom, że jej wymarzony dom w górach jest już gotowy. "Nad tym miejscem pracowaliśmy dwa lata …. Nasz ukochany Szczyrk" - napisała na Instagramie. Jak prezentuje się posiadłość?

W maju 2017 roku Agnieszka Sienkiewicz poślubiła Mikołaja Gauera, z którym wychowują dwie córeczki. Robią wszystko, by zapewnić im szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. Sama Sienkiewicz wcześnie zaczęła zarabiać. Aktorka wychowała się w Mrągowie. Pierwsze pieniądze zarobiła jako nastolatka w sklepie mięsnym. - Pracowałam w sklepie spożywczym na dziale mięsnym i rąbałam żeberka siekierką - wspominała po latach. 

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem powiedziała, że wychowała w skromnym domu. 

Reklama

- Żyliśmy dosyć skromnie, tak jak większość ludzi wtedy. Pieniądze, które zarabiałam wydawałam np. na buty zimowe. Nie dlatego, że rodziców nie było stać. Gdybym ich nie kupiła, to dostałabym buty po siostrze - mówiła w programie "Demakijaż".

Dziś aktorka nie może narzekać na brak intratnych propozycji zawodowych. Razem z mężem i córkami zajmuje pięknie urządzone mieszkanie. Jest też właścicielką urokliwego domu w Szczyrku. 

Agnieszka Sienkiewicz: Zachwycający dom w Szczyrku

Agnieszka Sienkiewicz na swoją oazę spokoju wybrała urokliwy Szczyrk, jak się okazuje, wybór ten nie był przypadkowy - aktorka uwielbia naturę, a w tych okolicach bywała regularnie. 

Aktorka przyznała na Instagramie, że prace nad wymarzonym domem trwały dwa lata. Poinformowała także, że chętni mogą stać się gośćmi tego wyjątkowego miejsca. 

Dom zlokalizowany jest na górskim zboczu i otoczony lasem. We wnętrzach dominują surowy kamień i drewno, ale całość komponuje się bardzo przytulnie. 

(przesuń w prawo)

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama