Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka świętuje urodziny... bez ubrania!

Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka niedawno świętowała 34. urodziny. Z tej okazji postanowiła wrzucić na profil na Instagramie śmiałe zdjęcie, na którym pozuje ubrana tylko w... kwiaty! Podzieliła się także refleksją, a w odpowiedzi fani złożyli jej życzenia w komentarzach.

Marlena Muranowicz: Żona Marcina Mroczka na Instagramie

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz to jedna z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Gwiazdor "M jak miłość" i piękna modelka wzięli ślub w lipcu 2013 roku, a obecnie wychowują dwóch synów: Ignacego oraz Kacpra. Zakochani chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych, a ich profile na Instagramie są uzupełniane o coraz to nowe posty. 

Obok ujęć z dziećmi, a także romantycznych kadrów z partnerem, Marlena Muranowicz publikuje również zdjęcia, na których to ona "gra pierwsze skrzypce". W ostatnim czasie partnerka aktora świętowała 34. urodziny i z tej okazji zamieściła w sieci specjalny wpis. Ilustracją zostały dość śmiałe kadry, na których Muranowicz – bez ubrania – zasłania się okazałym bukietem kwiatów.

Reklama

Marlena Muranowicz świętowała urodziny

Marlena Muranowicz, świętując urodziny, postanowiła podzielić się z internautami refleksją na temat podejścia do upływającego czasu:

Migawki przedstawiające żonę Marcina Mroczka w takiej odsłonie nie przeszły w Internecie bez echa; w sekcji komentarzy urodzinowe życzenia przeplatały się z komplementami skierowanymi w stronę modelki:

"Pięknie, ma Pani rację"

"Samych wspaniałości!"

"Wszystkiego najlepszego"

My również dołączamy się do urodzinowych życzeń!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Katarzyna Glinka pisze poradnik psychologiczny dla kobiet

Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Oliwia Bieniuk zachwyca w bikini. "Bogini"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marlena Muranowicz | Marcin Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy