Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Dominika Gwit jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Od lat zachwyca nie tylko talentem aktorskim, w tym doskonałym poczuciem humoru, ale i dystansem do siebie i otoczenia. Ostatnio znów zaskoczyła swoich fanów metamorfozą.

Dominika Gwit postanowiła podzielić się efektami swojej najnowszej metamorfozy. Opublikowała nawet zdjęcie wprost z salonu fryzjerskiego. 

"Odgruzowałam się!!! Jestem gotowa na drugą część urlopu!" - napisała. 

"Ładną minę zrobiłam , bo nigdy nie wiadomo, kto i z której strony zrobi zdjęcia!" - żartowała aktorka. 

Dominika Gwint: Kariera

Dominika Gwit karierę zaczynała jako aktorka charakterystyczna. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w kontrowersyjnym filmie "Galerianki", potem grała m. in. w serialach "Przepis na życie" i "Singielka". W późniejszym czasie było o niej głośno przede wszystkim za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Gwit w krótkim czasie zrzuciła aż 50 kg. Otrzymała wtedy własny cykl w "Dzień dobry TVN", o swojej przemianie napisała nawet ksiażkę. Utracone kilogramy wkrótce powróciły. Aktorka dopiero po latach dowiedziała się, że wahania wagi mają związek z problemami zdrowotnymi.

Reklama

"Punktem zwrotnym w moim życiu były diagnozy lekarskie. Okazało się, że aby utrzymać niską wagę, musiałabym całe życie być na diecie. Zaczęłam brać leki i przestałam tyć. Pewnie mogłabym zeszczupleć, ale przestało to być dla mnie priorytetem. Od kiedy zaczęłam stawiać na zdrowie, nie na wygląd, wszystko się zmieniło" - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z WP.

O swojej codzienności aktorka chętnie opowiada również w mediach społecznościowych, gdzie chwali się zarówno zawodowymi projektami, jak i wydarzeniami z życia prywatnego.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy