Reklama

Marcelina Ziętek rozpala internet w samym biustonoszu!

Marcelina Ziętek, prywatnie ukochana Piotra Żyły, pochwaliła się fanom efektami urodzinowej sesji zdjęciowej. Marcelina Ziętek zrzuciła ubrania i zapozowała przed obiektywem jedynie w biustonoszu oraz w kusych szortach. Piotr Żyła to prawdziwy szczęściarz?

Marcelina Ziętek zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu paradokumentalnym "19+", w którym od 2017 do 2022 roku wcielała się w postać Kai Jarosik. 

Kiedy produkcję oficjalnie zakończono, Ziętek zadeklarowała na Instagramie, że szuka pracy i ma nadzieję na kolejne propozycje zawodowe. Choć obecnie nie występuje przed kamerą, wcale nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Odkąd związała się z Piotrem Żyłą, stale towarzyszy jej rozgłos. Skoczek narciarki i młoda aktorka oficjalnie są parą od czerwca zeszłego roku, jednak o ich romansie plotkowało się długo wcześniej, bo już dwa lata temu.

Reklama

Marcelina Ziętek na Instagramie

Marcelina Ziętek aktywnie udziela się w social mediach, gdzie ma całkiem pokaźne grono fanów. Na Instagramie, gdzie przedstawia się jako @marceepan, aktorkę obserwuje już niemal 100 tysięcy osób. Gwiazda serialu "19+" regularnie wrzuca do sieci nowe zdjęcia oraz wpisy, w których uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności.

Marcelina Ziętek w biustonoszu

Ukochana Piotra Żyły właśnie skończyła 25 lat. Z tej okazji postanowiła opublikować w sieci wpis, w którym wyznała:

Swoje słowa opatrzyła galerią zdjęć, do których zapozowała w oknie - ubrana jedynie w biustonosz, kuse szorty oraz okulary marki Chanel. Obserwatorzy świeżo upieczonej 25-latki nie przeszli obok jej posta obojętnie. Pospieszyli nie tylko z życzeniami, ale i z komplementami.

Zobacz też: Marcelina Ziętek, zobacz portfolio ukochanej Piotra Żyły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama