Marcelina Ziętek po weselu dzieli się radosną wieścią!

Dziś o relacji Piotra Żyły i Marceliny Ziętek rozpisują się wszystkie magazyny i portale plotkarskie. Kilka miesięcy temu w mediach głośno było o domniemanym rozstaniu pary. Sensacyjne doniesienia okazały się jednak tylko plotkami, a miłość 35-letniego skoczka i 24-letniej aktorki wciąż kwitnie. W miniony weekend para bawiła się na weselu, po którym 24-latka podzieliła się radosnymi wieściami.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są razem szczęśliwi

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Po głośnym rozstaniu z Justyną Żyłą, z którą doczekał się dwojga dzieci: syna Jakuba i córki Karoliny, skoczkowi narciarskiemu udało się odnaleźć szczęście u boku młodej aktorki znanej z serialu "19+". Pogłoski o ich związku zaczęły pojawiać się już w wakacje 2020 roku, jednak sportowiec dopiero rok później zdecydował się potwierdzić, że z Ziętek rzeczywiście połączyło go płomienne uczucie.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła bawili się na weselu

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła w miniony weekend bawili się razem na kolejnym góralskim weselu. Dla 24-latki stało się już tradycją, że po każdym podobnym wydarzeniu chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami z ukochanym. Pod najnowszymi fotografiami aktorka zdradziła, że tym razem zabawa trwała do białego rana. Dzień później gwiazda serialu "19+" znów miała powody do świętowania, ale z zupełnie innego powodu.

Reklama

Marcelina Ziętek podzieliłą się radosną nowiną

Marcelina Ziętek po zakończeniu serialu "19+" skupia się przede wszystkim na nauce. 24-latka wciąż bowiem studiuje. W ubiegłym roku zakończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim, obecnie natomiast kształci się na Akademii WSB. Tuż po ostatnim wypadzie z Piotrem Żyłą pilna studentka podzieliła się na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 100 tysięcy osób, fantastyczną nowiną. Choć miniony weekend był dla niej bardzo intensywny, to w poniedziałek udało jej się zdać kolejny egzamin. Do tego na piątkę.

"Po weselu zdany egzamin" - pochwaliła się swoim sukcesem 24-letnia ukochana Żyły.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko pogratulować.

Zobacz też:

Marcelina Ziętek odsłania ciało! Tak aktorka wita wiosnę

Marcelina Ziętek: Internauci określili ją mianem bogini

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama