Reklama

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Pokazała urocze zdjęcie z synem

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Polsce. Dzieli swoje życie między plan filmowy, teatr, rodzinę oraz inne zawodowe zobowiązania. Do tego jest aktywna użytkowniczką Instagrama.

Małgorzata Kożuchowska: Kariera

Małgorzata Kożuchowska to uwielbiana przez widzów aktorka, prezenterka i osobowość telewizyjna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Hanny Mostowiak w serialu "M jak Miłość". Oprócz tego zagrała w produkcjach takich jak "Kiler", "Prawo Agaty" i "Rodzinka.pl" - to właśnie w tej ostatniej, jako Natalia Boska ukazała się jako aktorka o niesamowitym talencie komediowym, za co pokochali ją fani.

Zobacz też:

"Rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Fani oniemieli

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym. "Niczym Afrodyta"

​Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Willa warta miliony

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska prowadzi swoje konto na Instagramie, regularnie udostępniając tam posty. Pojawiają się tam posty z planów, sesji zdjęciowych, ale także z życia prywatnego aktorki. Kożuchowska może pochwalić się niesamowitą liczbą obserwujących - jest ich ponad milion! Aktorka przebywa na wakacjach i do tej pory zdążyła podzielić się z fanami kilkoma słonecznymi kadrami. Ostatnio pokazała też zdjęcie ze swoim synem!

Małgorzata Kożuchowska z synem

Na instagramowym koncie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawił się kolejny kadr z wakacji. Tym razem aktorka nie jest na nim sama! Zapozowała ze swoim synem, Janem. Zdjęcie opatrzyła wymownym opisem: "Miłość".

Wyrazy entuzjazmu komentujących zdają się nie mieć końca! "Pięknie wyglądacie", "Masz pięknego syna", "Toż to już mężczyzna", "Ale urósł!". 

Autor: Hubert Drabik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy