Reklama

Małgorzata Kożuchowska w stroju kąpielowym. "Niczym Afrodyta"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym. Aktorka zachwyciła internautów najnowszymi ujęciami, na których prezentowała się wśród fal. "Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany, mega!" - można przeczytać w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, której nie trzeba przedstawiać publiczności kochającej polskie seriale. 51-letnia gwiazda zaskarbiła sobie ich sympatię rolą Hanki Mostowiak w "M jak miłość"; chociaż początkowo grana przez nią bohaterka była uznawana za „czarny charakter”, to później stała się przykładną żoną Marka (Kacper Kuszewski) oraz mamą trójki dzieci. Odejście Kożuchowskiej z „Emki” w 2011 roku wywołało falę smutku wśród fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska przez długi czas grała także w serialu: "Rodzinka.pl”, gdzie – jako Natalia Boska – stworzyła świetny duet z Tomaszem Karolakiem.

Reklama

Chociaż Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie nieco wycofała się z serialowego świata, to wciąż jest bardzo aktywna zawodowo! Wkrótce do kin trafi nowa produkcja z jej udziałem, a czas do premiery gwiazda spędza m.in. na wakacjach. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się pierwszymi fotografiami z wyprawy, zachwycając internautów obserwujących jej profil na Instagramie. Liczącej już ponad milion publice zaprezentowała się w stroju kąpielowym, pozując wśród fal. 


Małgorzata Kożuchowska na wakacjach


Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym Małgorzata Kożuchowska relaksuje się w wodzie. Na twarzy aktorki widać ogromną radość, a o swoich odczuciach związanych z wakacyjnym relaksem napisała także sama bohaterka ujęć:


Najnowsze zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej w stroju kąpielowym nie mogły przejść w sieci bez komentarza. Pozytywna energia, uśmiech i radość udzieliły się również użytkownikom sieci, którzy nie szczędzili komplementów!
Jak widać, Małgorzata Kożuchowska czerpie z urlopu pełnymi garściami! A jakie są Wasze sprawdzone sposoby na udane wakacje?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL