rodzinka.pl
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5669
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Fani oniemieli

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Polsce. Dzieli swoje życie między plan filmowy, teatr, rodzinę oraz inne zawodowe zobowiązania. Do tego jest aktywna użytkowniczką Instagrama. Niedawno dodała zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu.

Naturalnie piękna

50-letnia gwiazda od lat zachwyca na czerwonych dywanach. Jest jedną z krajowych ikon stylu i zawsze prezentuje się idealnie. Również w swojej naturalnej wersji. Piękna aktorka nie boi się upływu czasu, który widoczny jest na jej twarzy. Nie retuszuje zdjęć, a niedawno dodała takie, na którym nie ma w ogóle makijażu. 

W ubiegłym roku aktorka dołączyła do niewielkiego grona polskich gwiazd serialowych, które są... instagramowymi milionerami. Nie wstydzi się pokazywać fanom bez makijażu, często publikuje zdjęcia z prywatnego archiwum. Brała również udział w internetowym serialu "#zostańwdomu i zachęcała do spędzania kwarantanny w domowym zaciszu. 

Reklama

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Willa warta miliony

Fani zachwyceni!

Mimo że zdjęcie bez makijażu już nie pierwszy raz pojawia się na profilu gwiazdy, internauci i tak oszaleli z zachwytu! W komentarzach pod postem wysypał się wór komplementów. 

Internetową galerię gwiazdy "M jak miłość" czy "rodzinki.pl" obserwuje aktualnie ponad milion wiernych fanów!

ZOBACZ TEŻ: Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska w negliżu. Nowy film z ich udziałem już wkrótce. Ojciec 18-latki reaguje
swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama