Reklama

Małgorzata Foremniak na plaży. Zapozowała z kimś wyjątkowym!

Małgorzata Foremniak korzysta z zasłużonego urlopu. Postanowiła wybrać się na plażę, aby zażyć trochę promieni słonecznych. Zabrała ze sobą kogoś wyjątkowego! Towarzyszyli jej psi przyjaciele, z którymi się nie rozstaje. "Pieskie życie!" napisała.

Małgorzata Foremniak: Kariera

Małgorzata Foremniak to doświadczona aktorka – rozwija się w swoim fachu od ponad 30 lat i wystąpiła w wielu słynnych produkcjach: "Na dobre i na złe", "Quo Vadis", "I kto tu rządzi?". Jest również osobowością telewizyjną, od 2008 roku jest jurorką w programie "Mam Talent", gdzie ocenia występy uczestników. Widzowie pokochali ją za jej profesjonalizm, wrażliwość, empatię i poczucie humoru.

Małgorzata Foremniak na Instagramie

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego. Śledzi ją 106 tysięcy osób, które z uwagą i niecierpliwością oczekują kolejnych materiałów. Zdjęcia, nagrania i relacje udostępniane przez Małgorzatę Foremniak utwierdziły obserwujących w przekonaniu, że ma ona do siebie dystans, potrafi żartować i śmiać się. Pokochali ją za ten humor!

Reklama

Małgorzata Foremniak na plaży

Małgorzata Foremniak wypoczywa właśnie na urlopie, jednak i tym razem podzieliła się kadrami z obserwującymi. Na plaży towarzyszą jej dwa pieski, które nie pierwszy raz aktorka pokazuje na swoim Instagramie. 

Zarówno Foremniak, jak i jej zwierzaki wyglądają na szczęśliwe, co zostało zauważone przez obserwujących, którzy bardzo pozytywnie skomentowali post:

"Wypoczynek w doborowym towarzystwie"

"Wakacje z pupilami to najlepsze wakacje"

"Cudnie"

"Wyglądasz jak zawsze fantastycznie!"

Autor: Hubert Drabik

Zobacz też:

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc. Odzew ją zaskoczył!

Adriana Kalska poszła na... randkę! Kim jest jej nowy ukochany?

Anna Mucha znów rozgrzewa atmosferę! Jej zmysłowa poza zachwyca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL