Reklama

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka: Najszczęśliwsza para w show-biznesie?

Maciej Zakościelny od lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Zasłynął m.in. jako Bronek Wojciechowski z serialu „Czas honoru”, czy Michał z komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego – „Tylko mnie kochaj”. Szczególnie ta druga z wymienionych ról przypadła do gustu fanom, a raczej fankom, dla których gwiazdor stał się niemal ideałem mężczyzny. On sam długo w życiu prywatnym nie mógł jednak znaleźć drugiej połówki. Miłość przyszła nagle, 8 lat temu, kiedy poznał fotomodelkę – Paulinę Wykę. Jak sam przyznawał po latach w wywiadach, uczucie, które ich połączyło było tak silne, że niemal… zwariował z miłości. Poznajcie niezwykłą historię związku popularnego aktora i jego ukochanej!

Marzył o takiej miłości

O życiu prywatnym popularnego aktora przez wiele lat mówiło się jedynie w kontekście przelotnych romansów. Gwiazdora łączono m.in. z partnerką z planu "Strażaków", czyli z Weroniką Rosati, jednak sam zainteresowany szybko zdementował te doniesienia.

Zakościelny i Rosati byli kochankami? Oto cała prawda o ich relacji  

Niedługo potem na salonach zaczął pojawiać się za to z Pauliną Wyką i w krótkim czasie okazało się, że łączy ich coś bardzo silnego. Pierwsze plotki o ich związku pojawiły się w 2014 roku. Właśnie wtedy media zaczęły rozpisywać się na temat piękności, która coraz częściej towarzyszyła aktorowi na różnego rodzaju wydarzeniach.

Reklama

Dość szybko ustalono, że Paulina Wyka to wzięta fotomodelka, która występowała w pokazach na całym świecie, od Mediolanu aż po Nowy Jork, oraz współpracowała z najlepszymi agencjami modelingowymi. Brała również udział w sesjach dla popularnych magazynów, a także wystąpiła u boku samego... Justina Timberlake’a.

Kiedy jednak zdała sobie sprawę, że Maciej Zakościelny jest miłością jej życia, postanowiła porzucić karierę, całkowicie zaangażować się w związek i poświęcić życiu rodzinnemu. Popularny aktor do dziś nie może uwierzyć w to, jakie szczęście go spotkało i nie ukrywa, że podziwia partnerkę za to poświęcenie:

Tworzą zgraną brygadę

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka do dziś tworzą bardzo szczęśliwy związek. Para doczekała się już dwóch synów. W 2016 roku na świecie pojawił się Borys, a dwa lata później Alex. Zakochani nie ukrywają, że dzieci mocno przemeblowały, ale i umocniły ich związek. Mimo nowych wyzwań, wciąż radzą sobie świetnie.

Aktor wyznał niedawno, że rodzicielstwo bardzo ładnie wygląda na Instagramie, ale w rzeczywistości nie jest takie kolorowe.

Gwiazdor za każdym razem dodaje jednak, że chwila, w której pierwszy raz przytulił syna, była najbardziej magicznym przeżyciem w jego życiu.

Maciej Zakościelny jest tatą doskonałym, o czym świadczyć mogą chociażby słowa Pauliny Wyki. Modelka podziwia partnera za to, jak rozmawia z synami, jak mądrze i spokojnie podchodzi do rodzicielstwa.

Mimo że aktor i jego ukochana są ze sobą od 8 lat, dotychczas nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu i jak deklarują, póki co, nie mają takiego planu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL