Leonardo DiCaprio spotyka się z 28-letnią modelką? Ucięła wszelkie spekulacje

Leonardo DiCaprio został przyłapany na wypoczynku wakacyjnym u wybrzeży Sardynii w otoczeniu pięknych, młodych kobiet. Wśród nich znalazła się Neelam Gill. Media zaczęły spekulować, że 48-letni gwiazdor spotyka się z modelką, lecz ta od razu ucięła spekulacje.

Leonardo DiCaprio znany jest z tego, że jego partnerki są dużo młodsze i zwykle nie przekraczają magicznej granicy 25 lat. Do tej pory plotkowano o jego romansie m.in. z Gigi Hadid czy Iriną Shayk. W latach 90. umawiał się z takimi gwiazdami jak Kate Moss czy Naomi Campbell.

Media przylepiły aktorowi łatkę osoby, która boi się zaangażowania w długotrwały i poważny związek. Kiedy jego ówczesna partnerka, Camilla Morrone, świętowała swoje 25. urodziny, tabloidy przypomniały o poprzednich związkach, które kończyły się, zanim ukochane Di Caprio przekroczyły ćwierć wieku. Zaledwie kilka dni później Leonardo zakończył swoją 4-letnią relację z Morrone.

Reklama

Neelam Gill wyznała prawdę. Co ją łączy z Leonardo DiCaprio?

Leonardo DiCaprio ostatnio został przyłapany na wakacjach, które spędzał na jachcie u wybrzeży Sardynii. Na pokładzie wśród kilku pięknych kobiet można można było dostrzec Neelam Gill. Spekulowano, że to nowa partnerka gwiazdora. 28-letnia modelka postanowiła stanowczo uciąć plotki.

"Nie jestem 'nową miłością' Leonardo DiCaprio" - napisała na Instagramie, dodając: "Właściwie od wielu miesięcy jestem w związku z jego dobrym przyjacielem".

Neelam Gill jest pendżabsko-brytyjską modelką. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z NEXT Model Management. Pojawiała się w indyjskim Vouge'u. We wrześniu 2013 roku zadebiutowała na wybiegu podczas pokazu Burberry na London Fashion Week. Kiedyś otwarcie opowiedziała o zmaganiu się z depresją i niską pewnością siebie oraz o tym, że była zastraszana w internecie.

Czytaj więcej: Aktorzy, który dorastali w biedzie. Dziś są jednymi z najbogatszych celebrytów na świecie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy