Krystian Wieczorek wielką miłość poznał na planie. Długo się ukrywali, wygadał się znajomy

Dzięki popularnej "Emce", Krystian Wieczorek poznał miłość swojego życia. Na planie serialu poznał bowiem o 17 lat młodszą aktorkę - Marię Szafirską i już po roku byli małżeństwem. Zakochani starali się zachować wszystko w tajemnicy. Ich sekret zdradził znajomy.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska: Poznali się na planie

Fanki i koleżanki z planów bez powodzenia przez wiele lat wzdychały do Krystiana Wieczorka, a on odrzucał kolejne zaloty. Choć krążyło wokół niego wiele kobiet, nie mógł się zakochać. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy na planie "M jak miłość" poznał Marię Szafirską.

Szafirska (młodsza od Wieczorka o 17 lat) była wtedy 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, ale gdy dostała propozycję dołączenia do obsady serialu, a w dodatku dowiedziała się, że zagra u boku Krystiana Wieczorka - aktora, którego bardzo lubiła, podziwiała i ceniła - bez wahania przyjęła ofertę wcielenia się w Paulinę Lipską. Nie przypuszczała, że decyzja ta zmieni jej życie.

Reklama

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska: Ich tajemnicę zdradził znajomy

Długo ukrywali swój związek, nie pokazując się razem w błysku fleszy. W końcu wygadał się jeden ze znajomych, ale wtedy para... już razem mieszkała! Cichy ślub wzięli na Podlasiu w 2016 roku. Małżeńską przysięgę złożyli sobie w obecności jedynie najbliższych i kilkorga przyjaciół. Wkrótce po ślubie zamieszkali w Warszawie.

"Dopiero teraz poznałem kogoś, z kim chcę dzielić życie. Kiedy tylko zobaczyłem Marysię, miałem przeczucie, że to jest właśnie ta osoba. Wiedziałem, że będziemy razem" - wyznał Krystian Wieczorek w wywiadzie udzielonym tuż po swoim ślubie z Marią Szafirską. W 2018 roku urodziła się ich córka, Aniela. "Wszystko mi się ładnie poukładało. Jestem szczęściarzem!" - przyznał aktor w jednym z wywiadów.

Zobacz też: 

Taka miłość się nie zdarza? Aktorzy łamią stereotypy

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy