Krystian Wieczorek i Maria Szafirska: Taka miłość się nie zdarza? Aktorzy łamią stereotypy

Krystian Wieczorek miłość życia spotkał dość niespodziewanie. Marię Szafirską, 17 lat młodszą aktorkę, poznał na planie "M jak miłość" i niemal od razu stracił dla niej głowę. Niedawno para świętowała swoją 7. rocznicę ślubu, zapewniając, że uczucie, które ich połączyło wciąż jest równie silne, jak na początku znajomości.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska: Wciąż kochają się do szaleństwa

Fanki i koleżanki z planów bez powodzenia przez wiele lat wzdychały do Krystiana Wieczorka, a on odrzucał kolejne zaloty. Choć krążyło wokół niego wiele kobiet, nie mógł się zakochać. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy na planie "M jak miłość" poznał Marię Szafirską.

Szafirska (młodsza od Wieczorka o 17 lat) była wtedy 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, ale gdy dostała propozycję dołączenia do obsady serialu, a w dodatku dowiedziała się, że zagra u boku Krystiana Wieczorka - aktora, którego bardzo lubiła, podziwiała i ceniła - bez wahania przyjęła ofertę wcielenia się w Paulinę Lipską. Nie przypuszczała, że decyzja ta zmieni jej życie.

Reklama

Długo ukrywali swój związek, nie pokazując się razem w błysku fleszy. W końcu wygadał się jeden ze znajomych, ale wtedy para... już razem mieszkała! Cichy ślub wzięli na Podlasiu w 2016 roku.

- Dopiero teraz poznałem kogoś, z kim chcę dzielić życie. Kiedy tylko zobaczyłem Marysię, miałem przeczucie, że to jest właśnie ta osoba. Wiedziałem, że będziemy razem - wyznał Krystian Wieczorek w wywiadzie udzielonym tuż po swoim ślubie z Marią Szafirską.

W 2018 roku urodziła się ich córka, Aniela.

Kilka dni temu małżonkowie świętowali swoją 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji na Instagramie gwiazdora "M jak miłość" pojawił się okolicznościowy post, który aktor opatrzył poruszającym opisem:

- Przydarzyło nam się życie. 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Internauci zasypali parę komplementami i życzeniami, zachwycając się ich miłością. 

- I oby tak było zawsze, cudnie się na Was patrzy;

- Życzę takiej radości w każdym dniu;

- Nie wszystkim się tak przydarza więc trzymajcie Państwo mocno to życie czego z serca życzę - pisali pod zdjęciem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Maria Szafirska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy