Klaudia El Dursi w gorsecie! Fenomenalna stylizacja

Klaudia El Dursi, 33-letnia modelka, uczestniczka programu "Top Model", prowadząca "Hotel Paradise", aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. Celebrytka pozostaje w stałym kontakcie z fanami i na bieżąco informuje o kwestiach z zakresu życia codziennego. Jeszcze jakiś temu tłumaczyła, że zmaga się z osłabieniem organizmu: "Bardzo nie lubię użalać się nad swoim samopoczuciem, ale dzisiaj ono jest fatalne. Dwa dni temu dopadła mnie jakaś taka wirusówka". Przyznawała wówczas, iż martwi się, że to może pokrzyżować jej plany związane z wyjazdem na Tomorrowland.

Klaudia El Dursi na Tomorrowland

Po pewnym czasie poczuła się jednak lepiej: "[...] czuje się lepiej dlatego łudzę się, że jutro będzie super i jednak tam dojedziemy, bo to jest na prawdę niesamowite wydarzenie. Już czaiłam się na to kilka lat, no i nie daruje sobie". Ostatecznie gwieździe udało się dotrzeć na festiwal: "Miejsce - niesamowite, przeżycia - niesamowite".

Z instagramowych relacji dowiadujemy się także, że nie wszystkie sceny zostały rozstawione na zewnątrz. Znalazły się także te, zamknięte, "gdzie w ciągu dnia można było się przenieść do takiego klubowego klimatu".

Reklama

"Dzień dobry kochani, melduję się już cała i zdrowa w domu"

Przyszedł jednak czas na powrót. Na jednym z InstaStories słyszymy:

Przyznam się szczerze, że ja naprawdę miałam potężne obawy, co do tego festiwalu. Jestem taką osobą, która nie przepada za tłumem, nie przepada za takim ściskiem. Wpadam w taką panikę - są takie osoby, które tak mają, to właśnie jestem ja. Ale naprawdę było warto i coś czuję, że jeżeli tylko będziemy mieli możliwość za rok tam się zjawić, to to uczynimy.

W internetowym albumie nie zabrakło także kadrów prezentujących gorące stylizacje gwiazdy. 33-latka zaprezentowała się w: gorsecie, spodniach z wycięciami oraz wysokich butach. Opublikowane materiały pozwolą zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej.

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym. "Niech rozpocznie się przygoda"

Gwiazdy, które wzięły sekretny ślub. Media i fani dowiedzieli się po fakcie

Aleksandra Szwed zdradziła, na co wydała pieniądze za "Rodzinę zastępczą"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama