Gwiazdy, które wzięły sekretny ślub. Media i fani dowiedzieli się po fakcie

Świat obiegła informacja o sekretnym ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para zorganizowała kameralną uroczystość, która odbyła się w słynnej kaplicy A Little White Chapel w Las Vegas. Udało im się utrzymać wszystko w tajemnicy, lecz nie tylko oni zdecydowali się na cichy ślub. Kto jeszcze nie chciał, aby świat wiedział o ich wyjątkowym dniu?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula: Sekretny ślub na wsi

Marta Żmuda Trzebiatowska i młodszy od niej o 5 lat Kamil Kula poznali się w 2013 roku podczas prób do przedstawienia "Ciotka Karola" w stołecznym Teatrze Kwadrat. 

Informacja o tym, że łączy ich coś więcej niż tylko znajomość z pracy, ujrzała światło dzienne zaledwie kilka miesięcy przed ślubem, kiedy Marta i Kamil przyłapani zostali przez paparazzi na lotnisku, tuż przed wylotem na wyspę Kos. W Grecji spędzili swe pierwsze wspólne wakacje. Podobno pojechali na nie już jako narzeczeni.

Aż do momentu oficjalnej informacji o ślubie, ani Marta, ani Kamil nie potwierdzili oficjalnie, że są razem. Ponoć w sekrecie od miesięcy planowali uroczystość.

Reklama

W 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w małym zabytkowym kościółku we wsi Radoszki położonej niedaleko Brodnicy, a pierwszy przeciek do mediów pojawił się dopiero podczas ceremonii.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra: Połączyło ich "Na dobre i na złe"

Gdy brali ślub w 2017 roku, o ich związku wiedziała tylko garstka osób. Emilia Komarnicka to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek swojego pokolenia, a przy tym jedna z niewielu serialowych gwiazd, które robią wszystko, by chronić swe życie prywatne.

Wiadomo, że przez kilka lat związana była z Łukaszem Konopką, czyli Smolnym z "Na Wspólnej", a nawet przyjęła jego oświadczyny. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Obecny ukochany aktorki - Redbad Klynstra - też był o krok od ślubu, lecz rozstał się z narzeczoną, piosenkarką Kasią Nosowską.

Odtwórca roli Ruuda Van Der Graafa w "Na dobre i na złe" nie zaprzecza, że z Emilią Komarnicką świetnie dogaduje się nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym.

Media oraz fani o ich ślubie dowiedzieli się przez media społecznościowe. Emilia dodała wtedy wpis na Instagram oraz Facebook wraz ze zdjęciem ślubnym.

Joanna Krupa i Douglas Nunes: Na ich ślubie nie było ani jednego gościa

Mimo, że o planowanym ślubie Joanny Krupy wiadomo było od kilku miesięcy, nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Po tym, jak modelka rozstała się z Romainem Zago, prędko znalazła pocieszenie w ramionach Douglasa Nunesa. Zaledwie po paru miesiącach spotkań para się zaręczyła, a niedługo potem, odbyła się ceremonia ślubna. Wszystko odbyło się po cichu, w tajemnicy.

Joanna Krupa wcześniej przeżyła bajkowy ślub z Romainem Zago, lecz tym razem stanęła na ślubnym kobiercu, nikomu o tym nie mówiąc. Para zaręczyła się w marcu 2018 roku, a już na początku lipca zalegalizowała związek. Ślub cywilny odbył się w Los Angeles i ponoć nie było na nim ani jednego gościa. Wesele na większą skalę odbyło się w Polsce parę tygodni później.

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek: Pobrali się w sercu Watykanu

Magdalena Lamparska znana jest widzom z różnych produkcji filmowych i telewizyjnych. Wystąpiła m.in. w takich filmach i serialach, jak "Jutro idziemy do kina", "39 i pół", "Listy do M. 2", "Kochaj", "Porady na zdrady" czy "Niania w wielkim mieście".

Aktorka wzięła ślub z Bartkiem Osumkiem - licencjonowanym przewodnikiem, podróżnikiem, prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Para postanowiła wziąć cichy ślub w Watykanie w 2019 roku. Fani, ani media nie mieli pojęcia o planach Lamparskiej, udało jej się utrzymać wszystko w tajemnicy. 

Nie dziwi jednak miejsce, które wybrali, aby się pobrać. Para ogłosiła swój związek w 2017 podczas Wielkanocy, którą spędzali w... Rzymie. W tym samym roku na świat przyszedł ich synek - Tymoteusz.

Mare Winningham i Anthony Edwards: "Jesteśmy za starzy, by wyprawiać wesele"

Anthony Edwards grał dr Marka Greena, jednego z głównych bohaterów "Ostrego dyżuru". Polscy widzowie pamiętać go też mogą jako "Goose’a" w "Top Gun". Z kolei Mare Winningham w popularnym serialu medycznym portretowała postać dr Amandy Lee. Oboje poznali się jednak na długo przed wejściem na plan "Ostrego dyżuru". Stało się to w 1986 roku, podczas pracy przy filmie o nadciągającym konflikcie nuklearnym "Cudowna mila", w którym zagrali główne role.

Od tamtego czasu pozostawali w dobrych relacjach, mimo zmian, jakie następowały w ich życiu prywatnym. Edwards był żonaty z charakteryzatorką Jeanine Lobell od 1994 do 2015, natomiast Winningham trzykrotnie wychodziła za mąż. W tamtym roku wyszła za mąż po raz czwarty - za Edwardsa.

Sensacyjną wiadomość o ślubie ujawnił w rozmowie z magazynem "Esquire" sam Edwards. Powiedział, że pobrali się podczas kameralnej uroczystości, a towarzyszył im tylko ich przyjaciel, który był świadkiem. 

Zdradził też, że jego znajomość z Mare Winningham zaczęła przeradzać się w coś głębszego na początku pandemii, którą oboje spędzali w Nowym Jorku. 

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy: Cichy ślub i burzliwy rozwód

Aktora Mary-Kate Olsen oraz przyrodni brat byłego prezydenta Francji, Olivier Sarkozy zaczęli się spotykać w 2010 roku. Wkrótce pojawiły się plotki o ich rzekomym ślubie w Hamptons, który miał się odbyć w 2016 roku. Okazało się, że para zaskoczyła wszystkich sekretną ceremonią, która odbyła się w Święto Dziękczynienia w 2015 roku w Midtown East. Na ślubie pojawiło się zaledwie 50 osób i wszyscy zgromadzeni zostali poproszeni o oddane telefonów przed wejściem na teren ceremonii.

Ich małżeństwo było krótkotrwałe, a burzliwy rozwód został sfinalizowany w styczniu 2021 roku.

Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do szczęśliwego małżeństwa

Kiedy się poznali, ona miała 14 lat, a on 19. Zagrali zakochaną parę nastolatków w serialu "Różowe lata 70." (1998-2006). Byli dobrymi przyjaciółmi, wspólnie dorastali. 

Miało to miejsce na planie wspomnianego serialu. Potraktowała tę scenę jako kolejne wyzwanie aktorskie. Nie wiedziała, że jej starszy kolega, który dawał jej "korki" z chemii, przeżywał to zupełnie inaczej. Ponoć już wtedy Ashton Kutcher poczuł "motylki w brzuchu".

Mila Kunis i Ashton Kutcher zaczęli spotykać się dopiero w 2012 roku, kilka miesięcy po burzliwym rozstaniu aktora z Demi Moore. Mila przez osiem lat spotykała się Macaulayem Culkinem ("Kevin sam w domu"). Poznała go, gdy miała 16 lat, lecz nie wspomina tego czasu dobrze.

W lutym 2014 roku przyszła na świat ich córka Wyatt, a 4 czerwca 2015 roku zostali małżeństwem. Syn Dimitri urodził się rok później.

Data ślubu długo nie była znana. Nie było co liczyć na szczegóły, czy zdjęcia z sekretnej uroczystości pary. Informacja nie została nawet w pełni potwierdzona, dopóki Mila Kunis nie założyła swojej obrączki w programie "The Late Late Show With James Corden" kilka miesięcy później. 

Zobacz też:

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Huczne wesele po ślubie w Las Vegas

Adam Strycharczuk: Gwiazdor Polsatu wyjechał na Islandię. Dziś pracuje jako… kelner!

Dorota Chotecka: 56-letnia aktorka w stroju kąpielowym z mocnym wycięciem

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy