Kim Kardashian zachwyca w skąpym stroju! Co za widok!

Kim Kardashian od lat jest twarzą amerykańskiego show-biznesu. Teraz zrobiło się o niej głośno po tym, jak celebrytka opublikowała na Instagramie serię plażowych fotografii w skąpym bikini. Fani nie mogą wyjść z podziwu!

Kim Kardashian w skąpym bikini

Kim Kardashian nieraz zachwycała fanów swoimi gorącymi pocztówkami z wakacyjnych wyjazdów. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszej serii migawek, na których odważnie zrzuciła ubrania, a następnie wskoczyła w skąpe bikini. Kusy strój kąpielowy odsłonił sporo ciała 41-latki, a także podkreślił jej najważniejsze atuty w postaci smukłej sylwetki i głębokiego dekoltu.

Kardashianka na jednej z fotografii przechadza się po piaszczystej plaży. Na drugiej pluska się w błękitnej wodzie. Z kolei na ostatnim załączonym kadrze zbiera promienie słoneczne po relaksującej kąpieli. Sesja zdjęciowa celebrytki zyskała ogromne uznanie wśród jej fanów i natychmiast została obsypana komplementami. W zaledwie kilka godzin wpis Kim Kardashian zyskał ponad 4,5 mln tzw. serduszek.

Kim Kardashian w życiu prywatnym i zawodowym

Reklama

Kim Kardashian swoją karierę rozpoczynała w cieniu Paris Hilton, z którą się przyjaźniła. Ogólnoświatową popularność przyniosła jej jednak pornograficzna taśma, na której wystąpiła w towarzystwie wokalisty R&B, Raya J. Tuż po wycieku kontrowersyjnego nagrania, życiem rodziny Kardashian zainteresowały się media i dziennikarze. Telewizja "E!" zaproponowała członkom dziś najpopularniejszego celebryckiego rodu udział we własnym reality show pt. "Z kamerą u Kardashianów". W zeszłym roku stacja pokazała jego ostatni epizod.

Jej instagramowy profil przyciąga uwagę ponad 280 mln z całego świata. Kim jest także bizneswoman i według magazynu "Forbes" może pochwalić się zarobkami w wysokości 18 mln dolarów rocznie.

Prywatnie jest matką czwórki dzieci: córek North i Chicago oraz synów - Sainta i Psalma. Ich ojcem jest Kanye West, z którym Kardashianka postanowiła się rozwieść. Niedługo będziemy świadkami ich sprawy rozwodowej. Niedawno Kim Kardashian związała się z 28-letnim komikiem, Pete’em Davidsonem, znanym z programu "Saturday Night Live".

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Odcinki 2553-2557. Nastoletni bohater

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama