Reklama

Szokujący romans młodego komika! Uwiódł Kim Kardashian

Związki Pete'a Davidsona wielokrotnie stanowiły sensację, wzbudzając zainteresowanie mediów rozrywkowych. Młody komik spotykał się między innymi z Arianą Grande oraz z Kate Beckinsale. Niedawno został przyłapany na flirtowaniu z Kim Kardashian. Wygląda na to, że zakochani nie mają zamiaru ukrywać swojego romansu.

Początek romansu Pete'a Davidsona i Kim Kardashian

Kim Kardashian i Pete Davidson spotkali się pewien czas temu w sprawach zawodowych. Kardashian była gościem programu rozrywkowego "Saturday Night Life", w którym jednym ze stałych występujących jest komik Pete Davidson. Para odegrała razem kilka skeczy, a w ostatniej scence pocałowała się. I choć trudno uwierzyć, że z takiego spotkania może się narodzić uczucie, tak się właśnie stało. Widocznie był to naprawdę udany pocałunek, bo od tego momentu nieustająco w amerykańskich mediach pojawiają się doniesienia, że komik i celebrytka bardzo się do siebie zbliżyli.

Reklama

Zobacz też: "Skazana": Aleksandra Adamska pokazała, jak zmienia się w Pati 

Pete Davidson i Kim Kardashian w romantycznych okolicznościach

Byli widziani kilka razy w Nowym Jorku, gdzie komik zorganizował romantyczną kolację na dachu znanej włoskiej restauracji, a potem także w Los Angeles. Spędzili też razem weekend w rodzinnych stronach Davidsona oraz świętowali razem 28. urodziny muzyka na kameralnym przyjęciu zorganizowanym w domu matki Kim Kardashian Kris Jenner, gdzie wszyscy byli ubrani w takie same kraciaste piżamy Skims, marki należącej do Kim. Do tej pory jednak nie było jasne, czy Kim i Pete się zaprzyjaźnili, czy łączy ich miłość. Najnowsze zdjęcia, opublikowane przez serwis Dailymail, pozwalają to rozstrzygnąć. Komik i celebrytka zostali przyłapani na wspólnym spacerze w Palm Springs, nieopodal posiadłości Kris Jenner. Na zdjęciach trzymają się za ręce i czule do siebie uśmiechają.

Pete Davidson to pierwszy mężczyzna, w towarzystwie którego Kim Kardashian jest widywana od czasu, gdy złożyła dokumenty rozwodowe po rozstaniu z Ye, czyli Kanye Westem. Choć stało się to w lutym, rozwód do dziś nie został orzeczony. Raper też spotyka się już z innymi kobietami. W wakacje był widywany z Iriną Shayk, a ostatnio z modelką i influencerką, 22-letnią Vinetrią.

Czy związek Kim Kardashian i Pete Davidsona ma szansę przetrwać? Patrząc na to, jak wiele podbojów miłosnych ma na koncie komik celebrytce może nie być łatwo zatrzymać go przy sobie na dłużej. Davidson był zaręczony z Arianą Grande, spotykał się m.in. z Phoebe Dynevor, a jego romans z Kate Beckinsale szokuje do dziś.

Pete Davidson i Kim Kardashian przyłapani

Plotki o romansie młodego komika z jedną z najsławniejszych kobiet świata nie cichną od kilku tygodni. W niedzielę reporterzy przyłapali parę na spędzaniu romantycznego wieczoru w jednej z prestiżowych restauracji w Santa Monica. Kardashian i jej 28-letni partner przybyli na miejsce SUV-em marki Lamborghini, który należy do komika. Towarzyszył im ochroniarz.

Fakt, że na szyi Pete'a Davidsona pojawiły się wyraźne ślady po pocałunkach, nie umknął uwadze reporterów. Informator magazyn "PEOPLE" donosi, że wieczór minął celebrytom w bardzo romantycznej atmosferze.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Pete Davidson | Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama