Reklama

"Skazana": Aleksandra Adamska pokazała, jak zmienia się w Pati

Aleksandra Domańska ostatnio cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. Wszystko za sprawą roli Pati, w którą wciela się w serialu "Skazana". Teraz aktorka oznajmiła, że pracuje już na planie drugiego sezonu tej produkcji, do którego zdjęcia już się rozpoczęły. Aktorka opublikowała filmik, w którym pokazała, jaką metamorfozę musi przejść, bo zmienić się w swoją bohaterkę.

Sukces serialu

Serial "Skazana" od pierwszego odcinka podbił serca widzów platformy player.pl i dorównał popularnością największemu hitowi tego serwisu, czyli serii "Chyłka". Fani serialu docenili znakomitą rolę wcielającej się w tytułową bohaterkę Agaty Kuleszy, która zagrała niesłusznie skazaną sędzię Alicję Mazur. Jeszcze więcej pozytywnych emocji wywołała gra Aleksandry Adamskiej wcielającej się w postać więźniarki Pati. Dlatego wiadomość, że powstanie drugi sezon tej produkcji, bardzo podekscytowała widzów. Przedstawiciele pleyer.pl potwierdzili to kilka tygodni temu, tuż przed premierą ostatniego odcinka pierwszej serii.

Reklama

Na nowe odcinki cieszą się nie tylko fani "Skazanej", ale także występujący w serialu aktorzy. Aleksandra Adamska od razu zaczęła przygotowania do roli, czym pochwaliła się w jednym z postów na Instagramie. "My już szykujemy się do rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu. Ja już przebieram nóżkami, wertuję scenariusze i ożywiam w sobie Pati" - zapewniała niedawno aktorka.

Aleksandra Adamska pokazała etapy charakteryzacji

Z jej najnowszego postu dowiadujemy się, że zdjęcia do "Skazanej 2" już ruszyły. Aktorka na prośbę fanów zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać kolejne etapy jej charakteryzacji do roli Pati. Grana przez nią bohaterka ma kilka charakterystycznych tatuaży i blizn, które są nakładane na twarz i ciało aktorki każdego dnia zdjęciowego od nowa. "Tak wygląda proces charakteryzacji Pati w serialu +Skazana+ umieszczam tu, bo ilość niezliczonych wiadomości +jak wygląda robienie takiej charakteryzacji+, jest dość zalewająca" - wyjaśniła aktorka.

Jak potoczą się losy bohaterów w drugim sezonie, tego produkcja serialu na razie nie ujawnia. Tajemnicą są także zmiany w obsadzie. Na pewno w drugim sezonie ponownie zobaczymy odtwórców głównych bohaterów, czyli Agaty Kuleszę (w roli Alicji Mazur), Aleksandrę Adamską (Pati), a także Michała Czerneckiego (Paweł, mąż głównej bohaterki), Bartłomieja Topę (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martynę Byczkowską (Hania, córka Alicji) i Tomasza Schuchardta (kierownik więzienia). Premiera nowych odcinków planowana jest na jesień 2022 roku na player.pl. (PAP Life)

ina/ gra/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje