Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2553-2557. Tragedia na plaży!

Prawdziwym bohaterem okaże się też w nowym tygodniu Witek. Chłopak wybierze się z przyjaciółmi nad Wisłę, świętując koniec szkoły. Zabawę młodych przerwie jednak niebezpieczny wypadek. Witek bez zastanowienia rzuci się na pomoc. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 2553-2557. "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia": Niebezpieczna zabawa

Jedna z obecnych na plaży dziewczyn wejdzie do rzeki po wypiciu alkoholu... i nagle zacznie tonąć. A jej koledzy - też pod wpływem "procentów" - kompletnie to zignorują. Część nastolatków sięgnie nawet po telefony i zacznie całą scenę nagrywać. A na ratunek nieznajomej rzuci się w końcu tylko jedna osoba.

"Barwy szczęścia": Nastoletni bohater

Skok do wody, reanimacja - tym razem Witek spisze się na medal! I naprawdę ocali dziewczynie życie. A gdy filmik z jego "akcji" trafi do sieci, w ciągu zaledwie kilku godzin zmieni się w gwiazdę. Marek nawet nie spróbuje ukryć, jakie wrażenie zrobiła na nim postawa syna. 

Reklama

- Jestem z ciebie dumny. 

- Jak nie ja, ktoś inny by ogarnął sytuację... 

- Na tym nagraniu nie widać nikogo chętnego oprócz ciebie.Ola - nastolatka, która o mało nie utonęła - w finale odwiedzi Złotych, by Witkowi podziękować. 

- To był pierwszy raz w życiu, kiedy piłam alkohol... Mam za swoje, co? Nie znałam swojego limitu. Potem ktoś krzyknął "idziemy do wody", to poszłam - jak głupia.(...) Pecha chyba jednak nie mam, bo żyję... dzięki tobie.

"Barwy szczęścia": Kiedy oglądać?

Emisja "Barw szczęścia" od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10 w TVP2. 

www.barwyszczescia.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama