Reklama

Katarzyna Skrzynecka w żałobie po śmierci ojca. "Nie napiszę nic więcej"

Katarzyna Skrzynecka udostępniła zdjęcia z rodzinnego archiwum. "Są już RAZEM" - napisała na Instagramie, wspominając swoich rodziców.

Katarzyna Skrzynecka, polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna, pojawiała się na ekranie produkcji, takich jak: "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", "Na dobre i na złe", "Bulionerzy", "Nocne graffiti". Jako aktorka dubbingowa podkładała głos w "Pięknej i Bestii", "Aladynie", "Anastazji", "Ralphie Demolce w internecie" i wielu innych. Artystka cieszy się niemałą popularnością także jako jurorka popularnego muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skrzynecka aktywnie udziela się w sieci, a jej instagramowy profil przyciąga 183-tysięczną publiczność.

Reklama

Ostatnie publikacje artystki poruszyły fanów. W jednym z wpisów Katarzyna Skrzynecka przyznaje: "Czasem mnie tu nie ma, bo nie trzeba zawsze tu 'być'. Widocznie mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce. Z Tatulem, z którym byłam do końca. 18 czerwca". 

Katarzyna Skrzynecka w żałobie po śmierci taty

W ramach kolejnego materiału artystka udostępnia zdjęcia z rodzinnego archiwum. Te zostają opatrzone opisem: "Są już RAZEM. Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak... Nie napiszę nic więcej, bo to, co najważniejsze, mówi się swoim Bliskim z serca w serce, z oczu w oczy, z Serca i Czułych Myśli do Nieba, a ONI i tak to słyszą i wiedzą, a nie na social mediach" - napisała Skrzynecka.

Mama Katarzyny Skrzyneckiej, z którą łączyła ją niezwykła więź i relacja, zmarła w 2008 roku. Pani Magdalena przegrała walkę z chorobą nowotworową. Jak dowiadujemy się z najnowszego wpisu uczestniczki pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", odszedł także jej ukochany tata, Włodzimierz Skrzynecki.

"Tatul KOCHAŁ przyrodę, piękne chmury, krajobrazy, ptaki, serdeczny uśmiech, zgodę, pokorę życia, pogodę ducha, zdrowy styl życia, muzykę klasyczną, wycieczki rowerowe, ballady na jazzową trąbkę I NAS. Najbardziej na Świecie" - dodaje.

Gwiazdy wspierają Katarzynę Skrzynecką

Znane postacie ze świata show-biznesu wsparły artystkę dobrym słowem.  

"Kasiula, ja ich właśnie dokładnie takich pamiętam! Jak z tego zdjęcia! Twoją Mamę, zawsze obecną, życzliwą i uważną i Twojego Tatę, uśmiechniętego i wpatrzonego w Was obie... Przytulam Cię mocno. Wiem, jak Ci ciężko" - pisze Kinga Rusin.

"Bardzo Cię Kasiu i Waszą rodzinę przytulam i wspieram!"- podkreśla Piotr Gąsowski.

"Kasiu przytulamy Cię" - zaznacza Janusz Chabior.

Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL