Reklama

"Na dobre i na złe": Katarzyna Skrzynecka przyznała się do swojego pochodzenia! W jej żyłach płynie hiszpańska krew

Katarzyna Skrzynecka, która sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą doktor Aliny Fischer w serialu "Na dobre i na złe", podzieliła się z fanami na Instagramie zaskakującą informacją. Okazuje się, że gwiazda ma hiszpańskie geny!

Katarzyna Skrzynecka o swoim pochodzeniu

Słowiańskie rysy, blond włosy i ciemnobrązowe oczy. I właśnie te oczy Katarzyny Skrzyneckiej od zawsze zaskakiwały i przyciągały jak magnes. Okazało się, że kolor oczy odziedziczyła w genach. 

Być może właśnie dzięki hiszpańskim genom współpraca aktorki i reżysera serialu "Na dobre i na złe" Hiszpana, Jose Iglesias Vigil tak dobrze się układa. Skrzynecka w serialu gra od ubiegłego roku, wciela się w chirurg plastyczną Alicję Fisher. "Jose to reżyser pełen zawodowej pasji, znakomity, z ogromnym sercem dla aktorów, błyskotliwy, z poczuciem humoru i wyjątkowym talentem do realizowania wzruszających pełnych emocji scen". Aktorka pokazała zdjęcie i Jose, które opatrzyła podpisem" "rodzinne podobieństwo". Warto dodać, że Jose Iglesias Vigil mieszka w Polsce od 1993 roku, reżyserował takie produkcje jak: "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "W rytmie serca".

Reklama

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje