Reklama

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym. Aktorka zachwyca!

Katarzyna Glinka, gwiazda "Barw szczęścia", wybrała się ostatnio na urlop. Aktorka przebywa obecnie na słonecznej Krecie i dzieli się z fanami wrażeniami z wycieczki. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała w bikini!

Katarzyna Glinka na wakacjach - zdjęcia

Katarzyna Glinka postanowiła zamienić jesienną Polskę na iście wakacyjną Kretę! Aktorka doskonale znana m.in. z serialu: "Barwy szczęścia" wybrała się na zagraniczny urlop, a relacją z wyjazdu podzieliła się na Instagramie. To właśnie tam najpierw trafiło ujęcie przedstawiające gwiazdę pozującą w bikini na tle morskich fal.

Niedługo później aktorka opublikowała kolejną "pocztówkę z podróży", a na fotografii znalazł się także jej młodszy syn Leo. To owoc miłości Kasi Glinki i Jarosława Bienieckiego. Aktorka i jej były już narzeczony zostali rodzicami w maju 2020 roku. Chłopiec jest drugim potomkiem Glinki, która w 2012 roku urodziła syna: Filipa (ojcem jest Przemysław Gołdon). Jakiś czas temu świat mediów obiegła informacja o rozstaniu Glinki i Bienieckiego. Chociaż sama serialowa Kasia Górka z "Barw szczęścia" nie powiedziała wprost o swojej aktualnej sytuacji życiowej, to w swoim najnowszym wpisie pośrednio nawiązała do zmian, jakie właśnie zachodzą w jej życiu:

Reklama

"Nasze życie ma różne fazy... Zaczynam kolejną. Nazwałam ją "słoneczną". Na swoich zasadach. Z dobrymi wspierającymi ludźmi wokół" - napisała.

Internauci komentują nowy wpis Katarzyny Glinki na Instagramie

Post Katarzyny Glinki nie przeszedł niezauważony w sieci, a internauci pozostawili liczne odpowiedzi na słowa gwiazdy.

"Kasiu, udanego wypoczynku, gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otworzą - wierzę, że lepsze.";

"Piękne słowa, piękne zdjęcie.";

"I tak trzymać! Wszystkiego, co dobre, pani Kasiu.";

"Jest pani wspaniałą osobą- brzmiały komentarze pozostawione przez użytkowników sieci." - pisali fani.

We wcześniejszym poście gwiazda "Barw szczęścia" zdradziła, jak radzi sobie z codziennym natłokiem spraw. Okazuje się, że autorka wpisu znajduje "chwilę wytchnienia", medytując:

"Kiedy rano Leo śpi, uczę się medytować. Nie jest lekko, bo jestem z tych, co za dużo myślą -  a to w medytacji nie pomaga. Ale wiecie co, staram się od rana obserwować świat. Patrzeć na szczegóły. Na to, jak budzi się dzień. Uważność pomaga w zatrzymaniu natłoku myśli. I co jest jeszcze ciekawe - czas tak przestaje pędzić. Fajnie jest."

Katarzyna Glinka w TV

Katarzyna Glinka ma na swoim koncie sporo serialowych ról. Poza "Barwami szczęścia" wystąpiła m.in. w: "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości" czy "Przyjaciółkach". Aktorka chętnie brała też udział w rozmaitych programach telewizyjnych, takich jak: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo".

Widzowie pokochali Glinkę w roli Kasi Górki, a scenarzyści "Barw szczęścia" zadbali o to, by w życiu wspomnianej bohaterki naprawdę sporo się działo! Jakie będą jej dalsze losy? O tym widzowie przekonają się, śledząc nowe odcinki serialu: te można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP 2.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy