Katarzyna Cichopek dotrzymała danej synowi obietnicy. "Pierwszy krok za mną"

Katarzyna Cichopek spełniła obietnicę, którą złożyła swojemu synowi. Aktorka zaczęła uczyć się dla niego nurkowania. "Pierwszy krok za mną" - opowiada 40-latka.

W sobotę na instagramowym profilu Katarzyny Cichopek pojawiły się dwa przykuwające uwagę kadry. 40-letnia gwiazda serialu "M jak miłość" zaprezentowała na nich, jak uczy się nurkować. Wszystkiemu przyglądał się jej syn - Adam. Okazuje się, że aktorka obiecała mu wcześniej, że podejmie się nauki nurkowania, aby wspólnie mogli wybierać się na zwiedzanie podwodnego świata.

Reklama

"Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia!" - podkreśliła Cichopek we wpisie opublikowanym na Instagramie.

"Jakiś czas temu obiecałam synowi, że nauczę się nurkować i będziemy mogli wspólnie zwiedzać podwodny świat podczas naszych podróży. Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej" - opowiada 40-latka.

Pod jej wpisem pojawiło się wiele miłych słów. "Syn ma najlepszą mamę" - napisał jeden z internautów.

Katarzyna Cichopek: Kto jest ojcem dzieci aktorki?

Katarzyna Cichopek doczekała się dwójki dzieci. Ich ojcem jest tancerz Marcin Hakiel, z którym celebrytka rozwiodła się w sierpniu tego roku. W 2009 roku Kasia urodziła syna Adama, a w 2013 roku powitała na świecie córkę Helenę. Wiele wskazuje na to, że Cichopek i Hakiel dobrze porozumiewają się w kwestii opieki nad dziećmi. Na początku września do sieci trafiły wspólne zdjęcia eksmałżonków. Można było na nich zobaczyć, jak oboje odprowadzają swoje pociechy do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego.

Katarzyna Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim

W marcu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że rozstają się po siedemnastu latach związku. Niemal natychmiast pojawiały się plotki, jakoby aktorka znana z serialu "M jak miłość" związała się z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. Cichopek przez wiele miesięcy odpowiadała na te doniesienia konsekwentnym milczeniem. Dopiero w dniu swoich 40. urodzin oficjalnie potwierdziła związek z Kurzajewskim.

Hubert Wiączkowski

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy