Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli się rozstać. Co się stało?

Katarzyna Cichopek w październiku potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Po kilku tygodniach od tego wydarzenia zakochani musieli zmierzyć się z rozstaniem. Jak radzą sobie w czasie rozłąki?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili związek

Od kilku miesięcy jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach plotkarskich jest życie osobiste Katarzyny Cichopek. Niedługo po tym, jak w marcu ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, gwiazda serialu "M jak miłość" zaczęła być łączona z Maciejem Kurzajewskim, z którym współprowadzi program "Pytanie na śniadanie". 

Oboje długo milczeli, aż w końcu w dniu 40. urodzin Kasi zdecydowali się ujawnić swój związek. Ich romantyczna relacja z Jerozolimy odbiła się niezwykle szerokim echem. Zakochani niestety nie uniknęli krytyki. Wkrótce musieli zmierzyć się z następną próbą - telewizyjnym debiutem jako para. Nie minęło wiele czasu, a w ich związku nadszedł moment kolejnego poważnego testu.

Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski musieli się rozstać

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali wystawieni na kolejną poważną próbę. Gospodarz programu "Pytanie na śniadanie" kilka dni temu wyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie w niedzielę weźmie udział w niezwykle ważnym dla niego wydarzeniu. 

49-latek po raz kolejny pobiegnie w słynnym nowojorskim maratonie. Dziennikarz odlicza godziny do startu i cieszy się zaskakująco sprzyjającą pogodą. Termometry w Nowym Jorku wskazują ponad 20 stopni Celsjusza.

"21 stopni Celsjusza. Nowojorskie lato w listopadzie. Z tak piękną pogodą na start w @nycmarathon mogę czekać zdecydowanie dłużej niż do najbliższej niedzieli!" - pisał niedawno na Instagramie.

Kasia Cichopek cieszy się jesienią

Wygląda na to, że Kurzajewski musiał rozstać się ze swoją ukochaną. Wpisy Cichopek w mediach społecznościowych wskazują, że aktorka została w Warszawie i nie towarzyszy partnerowi w podróży. Być może stało się tak ze względu na zawodowe zobowiązania, a może para postanowiła po prostu od siebie nieco odpocząć. Na najnowszych zdjęciach ze spaceru po warszawskich Łazienkach z twarzy Kasi nie znika uśmiech.

"Piękna jesień. Uwielbiam spacery po Łazienkach Królewskich" - przyznała na Instagramie, kiedy Kurzajewski w tym samym czasie relacjonował swoje przygotowania do maratonu. Wydaje się zatem, że oboje nie najgorzej radzą sobie z chwilową rozłąką. Podobnych momentów zresztą w przyszłości zapewne będzie w ich relacji więcej.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy