Reklama

Katarzyna Cichopek: 40. urodziny spędza w Jerozolimie na modlitwie

Gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Pytania na śniadanie" obchodzi dziś czterdzieste urodziny. Nie wyprawiła jednak z tej okazji hucznej imprezy, ale wyjechała w podróż do Izraela. Jak wyjawiła w mediach społecznościowych, obecnie jest w Jerozolimie, gdzie oddaje się rozmyślaniom i modlitwie.

Ostatnie miesiące były dla Katarzyny Cichopek dosyć intensywne i stresujące. Rozstała się ze swoim mężem Marcinem Hakielem, wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania, do tego podjęła się nowego wyzwania, bo została prowadzącą nowego programu stacji TVP Kobieta "Operacja aranżacja". Nic dziwnego, że gdy zbliżały się jej 40. urodziny, postanowiła spędzić je w spokojny, refleksyjny sposób.

Reklama

Katarzyna Cichopek: Urodziny w Ziemi Świętej

W dniu swojego jubileuszu, czyli 7 października, wyjawiła, że jest w Jerozolimie. W notce wyjaśniła, dlaczego wybrała właśnie to miejsce. "Biblijne '40 dni' to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka" - napisała.

W galerii zdjęć, jakie dołączyła do postu, widzimy jak aktorka modli się w Bazylice Grobu Świętego, świątyni wzniesionej w miejscu, gdzie Jezus miał zostać ukrzyżowany, pochowany i gdzie miał zmartwychwstać. Aktorka sfotografowała się też na tle Starego Miasta w Jerozolimie.

Kilka godzin wcześniej gwiazda opublikowała urodzinowe nagranie, które jest kolażem zdjęć i filmików - głównie są to ujęcia z jej dzieciństwa. "40 lat minęło... Dziękuję za każdy dzień, za każde doświadczenie. Z radością i optymizmem patrzę w przyszłość. Och Życie, kocham Cię nad życie!" - podsumowała ten klip.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy