Karolina Gilon na wakacjach w egzotycznych krajach. Takie widoki robią wrażenie!

Po zakończeniu prac nad "Love Island. Wyspa Miłości" Karolina Gilon udała się w egzotyczną podróż. Prowadząca programu zwiedziła Tajlandię, Wietnam oraz Bali. Na jej Instagramie pojawiło się wiele relacji, pokazujących jak spędza wakacje.

Karolina Gilon na wakacjach w tropikach

Karolina Gilon, prowadząca "Love Island. Wyspa Miłości" lubi chwalić się na Instagramie swoimi podróżami. Tym razem udała się w egzotyczną podróż, zwiedzając na jednej wyprawie aż trzy miejsca - Tajlandię, Wietnam i Bali. Podczas wyprawy towarzyszyły jej twarze, znane z drugiej odsłony "Love Island. Wyspy Miłości" - Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski.  

Karolina Gilon uwodzi w stroju kąpielowym

Jedną z relacji, którą udostępniła Karolina Gilon na swoim Instagramie był pokaz pływania w wykonaniu Karoliny. Nagrane z lotu ptaka wideo, prezentuje prowadzącą "Love Island. Wyspa Miłości" w bikini, pływającą wśród słońca i palm. Nagranie szybko przypadło do gustu fanów Karoliny, zbierając pozytywne komentarze.

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Na czym polega program?

"Love Island. Wyspa miłości" to polski reality show, w którym młodzi, atrakcyjni single szukają prawdziwej miłości w malowniczej Andaluzji. Dziesięcioro uczestników - pięciu mężczyzn i pięć kobiet, zamieszkuje luksusową willę. W każdym odcinku pojawiają się nowi mieszkańcy, z którymi uczestnicy muszą zdecydować, czy zmieniają partnera. Osoby bez pary opuszczają program, a finałowa para musi wybrać między miłością a pieniędzmi. 

Zobacz też:

Jolanta Fraszyńska: Spotkała się z byłym mężem na planie nowego serialu

Joanna Brodzik pokazała zdjęcie z młodości. Bardzo się zmieniła?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama